Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7143
Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał z anonimowego, bo i tak jestem dla was nikim tutaj. Nie będę opisywał za bardzo emocjonalnie swojej historii, ani wzbudzał żalu, bo wystarczy, że mi jest #!$%@?. Krótko i na temat - jestem w kryzysowej sytuacji i bardzo pilnie potrzebuję dodatkowej pracy. Pracuję na etacie, ale odsetki po nieudanej działalności zjadają mi marną wypłatę, a sytuacja wydarzyła się taka, że muszę działać teraz i już. Masz piwnicę do posprzątania? Mieszkanie do pomalowania? Chcesz jakiś ciekawy lub mniej ciekawy wynalazek z #arduino ? Może coś chcesz zrobić w 3d? Może jakiś rysunek cienkopisem? Biorę wszystko i jestem gotowy się zarówno przekatować fizycznie jak i zarwać nockę budując coś elektronicznego. Jestem wolny w tygodniu od 5:00 do 11:30 i od 22:00 do 3:00. Pewnie wpis przepadnie, choć widziałem tu kilka udanych akcji pomocy, a ja tylko proszę o dodatkową pracę.
Spokojnej nocy Mirki.

#wroclaw #praca #pomocy

Ps: załączam przykładowy projekt z arduino, taki zegarek z różnymi bajerami i grami, chociaż wiem że to banał dla wykopowych programistów, obudowa drewniana, ręczna robota.
KazdyRodzajPowierzchni - Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał ...

źródło: comment_1640116625O15aBp3fwBtSoaMfpiSdFa.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
Ps: załączam przykładowy projekt z arduino, taki zegarek z różnymi bajerami i grami, chociaż wiem że to banał dla wykopowych programistów, obudowa drewniana, ręczna robota.


@KazdyRodzajPowierzchni: Ładne, (wygląda jak render 3D ;) nakręć film na YouTube, opowiadając jak go zrobiłeś. Za 1000 obejrzeń YT płaci $1 jak masz >= 1000 subskrybentów i 4000 h obejrzeń filmów w ciągu roku. tzn. możesz robić filmy na YT z projektami Arduino, co tydzień nowy
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: Jeśli znasz się na robieniu 3D to możesz zarejestrować się na np. TurboSquid i innych portalach gdzie ludzie sprzedają swoje obiekty 3D. https://www.turbosquid.com/ projektujesz -> wykonujesz -> robisz rendery / wireframe -> wrzucasz na Turbo Squida -> dostajesz wypłaty na PayPal'a. Jeden obiekt dziennie, po miesiącu będziesz miał 30 obiektów, które będą sobie zarabiały do końca życia.
  • Odpowiedz
nakręć film na YouTube, opowiadając jak go zbudowałeś. Za 1000 obejrzeń YT płaci $1 jak masz >= 1000 subskrybentów i 4000 h obejrzeń filmów w ciągu roku. tzn. możesz robić filmy na YT z projektami Arduino, co tydzień nowy film. W wersji PL i EN. Zrób drukarkę 3D, ploter 2D, grawer laserowy Arduino/Raspberry Pi. Sterowanie z app na Androidzie? Myślę że powyższe urządzenia będą miały > 1mln obejrzeń (>$1000 zysku z reklam).
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: O! I to jest eleganckie ogłoszenie - paczta i uczta się. Mirek nie wyciąga od razu łap po kasę bo płaku płaku, trudna sytuacja, tylko chce uczciwie zapracować na swój kawałek chleba, wymienia umiejętności przy tym wszechstronne i jeszcze pokazuje w obrazku ich estetyczny efekt. Brawo! Oby więcej takich postaw i obyś szybko znalazł fajne zlecenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: ogarnij sobie fixly, mieszkam w mieście około 80k i kilka zleceń można złapać u mnie na miesiąc na ludzie i wybrzydzając. Traktuję to jako fuchy ale lekko ze 2-3k miesięczenie wpada ekstra. W listopadzie robiłem np. malowanie i położenie paneli w pokoju 20m2 za 1200zł (jakieś 16h zeszło), dwie wycinki drzew (jedna 3h za 300zł, druga 5h za 400zł) i wymiana gniazdek i włączników w mieszkaniu 2 pokojowym (jakieś 25sztuk
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: Stawki na rynku usług drobnych są wręcz horrendalne. Ostatnio płaciłem 50zł/godzinę za przewiezienie ziemi z wykopu do kontenera. Co dopiero ktoś z kwalifikacjami i narzędziami: elektryk, hydraulik, płytkarz. Poznałem budowlańca, który kupił wiertnicę do betonu, ni innego nie robi kalendarz zawalony na trzy tygodnie do przodu. Jak masz prawko B+E to też robotę znajdziesz bez problemu. Arduino olej, znam się trochę na tym, profesjonalnie Arduino jest bez sensu.
  • Odpowiedz