Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7143
Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał z anonimowego, bo i tak jestem dla was nikim tutaj. Nie będę opisywał za bardzo emocjonalnie swojej historii, ani wzbudzał żalu, bo wystarczy, że mi jest #!$%@?. Krótko i na temat - jestem w kryzysowej sytuacji i bardzo pilnie potrzebuję dodatkowej pracy. Pracuję na etacie, ale odsetki po nieudanej działalności zjadają mi marną wypłatę, a sytuacja wydarzyła się taka, że muszę działać teraz i już. Masz piwnicę do posprzątania? Mieszkanie do pomalowania? Chcesz jakiś ciekawy lub mniej ciekawy wynalazek z #arduino ? Może coś chcesz zrobić w 3d? Może jakiś rysunek cienkopisem? Biorę wszystko i jestem gotowy się zarówno przekatować fizycznie jak i zarwać nockę budując coś elektronicznego. Jestem wolny w tygodniu od 5:00 do 11:30 i od 22:00 do 3:00. Pewnie wpis przepadnie, choć widziałem tu kilka udanych akcji pomocy, a ja tylko proszę o dodatkową pracę.
Spokojnej nocy Mirki.

#wroclaw #praca #pomocy

Ps: załączam przykładowy projekt z arduino, taki zegarek z różnymi bajerami i grami, chociaż wiem że to banał dla wykopowych programistów, obudowa drewniana, ręczna robota.
KazdyRodzajPowierzchni - Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał ...

źródło: comment_1640116625O15aBp3fwBtSoaMfpiSdFa.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: gdybyś był z #rzeszow to byśmy się świetnie dogadali, ech, potrzebuje kogoś takiego jak ty

Ale nikt, kto nie jest w potrzebie raczej nie zainteresuje się gownoproblemami z drukarka 3d czy Arduino randoma w jego piwnicy

Plus dla zasiegu, powodzenia
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: jak lubisz elektryke to chcial bym w koncu naprawic pilota oraz panel sterowania klimatyzacją do opla signum, czy podolasz? dowiemy sie w nastepnym odcinku. Jesli jestes zainteresowany pisz PW


Podoła na pewno, to jest chwilą roboty dla byle kogo kto ogarnia co nieco lutowanie :-) szybka robota
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@bronislaw_wolnicki: widzisz, od kiedy się zajmuję rysunkiem, czy takimi elektronicznymi rzeczami, bardzo często ktoś mówi "staaary, ludzie to będą kupowali", "dałbym za to 3k". Miałem wystawę prac, to ludzie brali kontakt, znajomi mówili "o, zamówię coś u Ciebie". I co, nikt nie zamówił. Nikt nie kupił. Często ktoś myśli że to jest fajna rzecz, ale nie dla niego, tylko dla kogoś innego.
Zegarek jest całkiem ok, nie napisałem że jest zły,
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: raz jeszcze, bo cos nie tak poszlo. zapisuję info, bo tez mieszkam we Wro. polecam grupy lokalne Twojej dzielnicy, tam sie oglosic, bo duzo osób wlasnie tak szuka osoby do prac typu zlota raczka.
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: Generalnie, ludzie kupuja uslugi/produkty z powodu ich sprzedazy - z powodu marketingu, otoczki, z powodu ciągłego komunikowania o produkcie i usludze z przekonaniem, ze jest zajebista. Oczywiscie upraszczam, bo PR i marketing sa bardziej zlozone niz tak skrajnie betonowe podejscie ktore teraz Ci prezentuje ale chce zebys zlapal ideę. A ta idea to "odpowiedni balans miedzy fałszywą skromnością a poczuciem zajebistości" . Są oczywiscie przypadki gdzie rzeczy sprzedaja sie "po
  • Odpowiedz