Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może ktoś poleci coś fajnego do popykania na kompie. Ogólnie lubię strategie i gry z zarządzaniem i ekonomią ale nie przesadzone, tzn takie #civ4 pewnie by mnie przerosło. Może być na #steam, cena nie gra roli (chyba). Gry, ktore mi podeszły:
- #ets2 za to że można pojeździć, kuoić garaż, zateudnić pracownika i poczillować
- #factorio - fajny management z opcją walki
- #bannerlord - bo otwarty świat, fajna strategia ale walka w 3d w ogole mnie nie i teresuje tu, tylko sim
- gry typu #transportfever2 albo #mashinky - zarządzanie i builder
- #wartales lub #battlebrothers - fajny management ekipą
- #kenshi - otwarty swiat itp

Jest ktoś w stanie ki coś polecić do popykania?

Odbiłem się za to od #rimworld bo za dużo tam zarządzania i ustawiania jest, #rdr2 jakoś też mi nie podszedł ale może kiedyś do niego wrócę. Chyba nie ten klimat. Ogólnie lubię gryy gdzie nie ma jasnej linii fabularneji można sobie biegać po mapie i coś tam farmić.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kefas_safek: próbowałeś Satisfactory? To takie trochę Factorio w 3D + eksploracja + piękny świat z przymrużeniem oka. Nadal e EA, ale rozwija sie dynamicznie, duży fanbase i devsi zajebiści (to samo studio co wypuściło Valheim)
  • Odpowiedz
Wow, nie spodziewałem się aż tylu propozycji, jesteście wielcy :)

oj się przymuś, jest miodna.


@rhqq: przymusiłem się, kurde chyba nie dojrzałem jeszcze do tego. Ale mam na dysku więc na pewno kiedyś to odpalę
  • Odpowiedz
@pesimist: No niestety. Lista, która śmigała po łowcach gier się dotąd sprawdzała, ale wczoraj dali jednak Mutant Year Zero: Road to Eden. Też świetna gra (na pewno należy do top100 najlepszych wszechczasów), ale nie z takich jak op pytał. Jeszcze trochę ponad godzina na odebranie. Po 17 nie wiadomo co dziś będzie.
  • Odpowiedz