Wpis z mikrobloga

Powiem tak, zaczalem ogladac serial po przeczytaniu tej sciany hejtu na wykopie, ale z mojej perspektywy (czlowieka ktory nie siedzi mocno w sadze i nie jest jakims freakiem na punkcie ksiazek Sapkowskiego) ten serial to taki ciekawy przyjemniaczek o zabarwieniu fantasy, ktory mozna obejrzec przed snem i czerpac z tego przyjemność. Daje 7/10

#wiedzmin #seriale #netflix #niepopularnaopinia
  • 5
@jogurcik666 Na premierę pierwszego sezonu mi się też fajnie oglądało dopóki nie przeczytałem potem dwóch pierwszych książek. Gdybym nie poczytał z ciekawości o jakich opowiadaniach były określone odcinki to bym dalej myślał że oni adaptowali opowiadania z nowszych książek bo chyba nie na tym polega adaptacja że w najmniejszym stopniu nie świta ci do czego on chociażby nawiązuje xD. Przy odcinku z Nevillem przestałem oglądać bo myślałem że to spoiler, że się
@FuzzyWuzzy: akurat, że była tam Ciri mi nie przeszkadzało, zgrabnie połączyli opowiadanie z sagą.To jest najlepszy odcinek tego sezonu. Ma przynajmniej jakąś spójność fabularną. Drugi odcinek wyczerpuje jedno - dziwki w Kaer Morhen.
@jogurcik666: bo ogólnie jest to taki ok serialik 7/10, ma efekty i walkę które mogą się podobać i być przyjemne w oglądaniu. Problem jest jak chcesz spójności i sensu fabuły bo jej nie ma. Problem jest jak czytałeś książki i grałeś w grę bo widzisz jak zajebisty serial mógłby być ale nie jest blisko. No i kręcą taki hype jakby to była nowa gra o tron, a nie jest nawet blisko.