Wpis z mikrobloga

A ja teraz mówię, ze pojdziesz do nieba wiec tamte słowa tracą swoją moc i jesteś zbawiony


@2cool2beAgod: no nie bo ty nie zmarnowałeś X lat życia na to gówno. Tam opowiadał mi to ksiądz, który swoje życie poświęcił na naukę a później nauczanie tych bajek. nie rób #!$%@? z logiki. Myślę, że był bardziej zagłębiony w tą wiarę niż jakiś losowy wykopkowy ekspert
@Hampter: no tak, cały myk polega na tym, co oznacza "poznać". Jeśli jest się otoczonym przez ludzi, którzy przekazują zakrzywioną wersje chrześcijaństwa, sam kler często zawala sprawę (pedofilia, nepotyzm itd.), co dodatkowo jest podsycane przez przekaz informacyjny, to czy można uznać, że owo "poznanie" jest wtedy pełne i prawdziwe?
@Fanatyk_Wedkarstwa: Bardzo ładne projekcje chłopczyku, ale nie wiesz ile lat zmarnowałem na jakie gówno i zapewniam cię, ze twoje domysły nie są nawet blisko. A jeśli myslisz, ze moje słowa maja mniejsza moc od paplaniny jakiegos klechy i cię nie zbawią to musisz być niespełna rozumu, ale to już potwierdziłeś swoim pierwszym zdaniem w odpowiedzi na moj komentarz.

Pozdrawiam cię człowieku małej wiary
Bardzo ładne projekcje chłopczyku, ale nie wiesz ile lat zmarnowałem na jakie gówno i zapewniam cię, ze twoje domysły nie są nawet blisko


@2cool2beAgod: Czyli jesteś księdzem?

A jeśli myslisz, ze moje słowa maja mniejsza moc od paplaniny jakiegos klechy i cię nie zbawią to musisz być niespełna rozumu, ale to już potwierdziłeś swoim pierwszym zdaniem w odpowiedzi na moj komentarz.


Jesteś typowym toksycznym wykopkiem, obrażasz mnie bo nie zgadzam się
@Fanatyk_Wedkarstwa: Nie obraziłem cię, tylko stwierdziłem fakt, a to, że zapiekła cię z tego powodu dupka to już nie moja wina, ale mając taki tok myślenia to w końcu się zahartujesz bo usłyszysz to jeszcze nie raz w zyciu xD.

A tak swoją droga to niezły z ciebie hipokryta, ale to już chyba taka przypadłość ludzi którzy kazdy ironiczny post w internecie biorą sobie do serca :*
@2cool2beAgod: Nie stwierdziłeś faktu. Obraziłeś mnie tylko dlatego, że nie zgadzam się z absurdalną bzdurą, którą napisałeś i ci się to nie spodobało. Masz ogromne problemy, których nie widzisz ¯\_(ツ)_/¯

Na szczęście nie jest to mój problem bo nie muszę cię codziennie oglądać... Współczuję jednak tym, którzy muszą się z tobą męczyć chociaż patrząc na to jak prowadzisz rozmowę to pewnie nie ma zbyt wielu osób wokół ciebie bo siedzisz gdzieś
@Fanatyk_Wedkarstwa: Cudownie wypluwasz te projekcje, jak z karabinu, aż mi się wesoło zrobiło :3.

Niestety muszę cię wyprowadzić z błędu bo najwyraźniej pomyliłeś stronkę ze śmiesznymi obrazkami ze swoim otoczeniem, bo zdajesz sobie sprawę, ze nie cały świat wyglada tak jak widzisz go swoimi oczami rybko?