Wpis z mikrobloga

Nic mnie nie bawi tak jak wielce oświeceni soyboye, którzy narzekają że p0lactwo nie lubi #wiedzmin przez murzynów xD Ludzie którzy wychowali się w 90-2000 na filmach akcji z Will Smithem, Eddie Murphy, Samuel L Jackson, Laurence Fishburne, Morganem Freemanem i setką innych, będzie #!$%@?ł farmazony że ktoś jest uprzedzony do koloru skóry XDD Nie! problem jest z doborem aktorów gdzie wybrano najgorsze miernoty których dorobkiem artystycznym jest prezentacja kurtki na zalando, z nietypowymi defektami wyglądu. Gdyby elfy były grane przez wyżej wymienionych, to każdy by się tutaj spuszczał, gwarantuje.
trejn - Nic mnie nie bawi tak jak wielce oświeceni soyboye, którzy narzekają że p0lac...

źródło: comment_163992875433Ih9R8tgNpy2ndWyJMm7l.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 8
@ggol Ja tam lubię brzydkich aktorów a nienawidzę takich generycznych jak z okładek sklepów odzieżowych. Chociaż Fringilla niby miała być piękna czarodziejka więc w takich przypadkach jednak można zwrócić uwagę.
  • Odpowiedz
@Holiday: Nie, jak najbardziej nie o to chodzi. Podałeś fajny przykład z bohaterem z gry, który również w wolnym czasie zweryfikuje (gdyż nie pamiętam już historii z BG2). Jednakowo ponawiam swoją prośbę jak wyżej. Myślę, że jako wykształcony i oczytany człowiek, a takie sprawiasz wrażenie, bez trudu jest w stanie przytoczyć więcej intersujących przykładów na podparcie swojej wypowiedzi. Fajnie jest dowiadywać się nowych (lub też zapominanych) smaczków z danych LOR.
  • Odpowiedz
@trejn: Murzyny w świecie wiedźmina są w zerikanii i w ofirze, reszta jest biała i koniec kropka #!$%@? mać, to tak jakby chińczyka miał grać murzyn xDD
  • Odpowiedz
@trejn: prawda. wiedzmin ma 2 problemy:
1. murzyny tam gdzie murzyny nie pasuja
2. za malo ostrych suk tam gdzie ich potrzeba

ale tak to sie konczy jak dajesz jakims frajerom casting przeprowadzac, koniec koncow to tylko serial na podstawie gry, wiec nic nie zostalo stracone.
  • Odpowiedz
Baldur's gate


@Holiday: Skoro podajesz przykład Baldur's Gate to zapewne wiesz że jedyne ciemne elfy tam to były drowy (jak wcześniej wspomniany Drizzt czy Viconia z BG2). Oprócz tego w D&D są też ciemne krasnoludy - duergarowie, też z Podmroku. Ani jedni ani drudzy za często nie wychodzą na powierzchnię, drowy czasami robią sobie krótkie wyprawy ale tylko z nocy - mam nadzieję że wiesz dlaczego skoro podajesz przykład Drizzta.
  • Odpowiedz
W D&D te rasy mają swoje podłoże i są logicznie wprowadzone, w drugim sezonie netflixowego Wiedźmina wśród randomowych dziwek w dolinie jest jedna azjatka i mulatka - no nijak to się kupy nie trzyma xD


@Xuzoun: Nie pamiętam w którym wieku, ale za RON w gdańskim burdelu miejskim (czy czymś tam) furorę robiła murzynka.

Ba - właśnie wśród panienek do towarzystwa bym się spodziewął nadreprezentacji "obcych" - po pierwsze nieco
  • Odpowiedz