Wpis z mikrobloga

Szczerze, #!$%@?ę jakąkolwiek 3 dawkę szczepionki.
Zaszczepiłem się tylko i wyłącznie, aby w spokoju pojechać na wakacje i wrócić bez żadnych cyrków. Nie kalkulowałem czy warto czy nie warto. Owczym pędem polazłem za grupą. Czy żałuję? Nie, bo nie wyrósł mi drugi nos ani #!$%@? na czole. Czy czuje się oszukany? Tak. Nie mam z tego żadnych korzyści, tak czy siak mogę zarażać i być zarażonym, tak czy siak obowiązują mnie #!$%@? obostrzenia i restrykcje, tak czy siak mogę wyładować na kwarantannie. Więc wskażcie mi jeden SENSOWNY powód, dla którego miałbym się zaszczepić 3 dawką? Nadmienię, że koronawirusa przeszedłem dwa razy - nie będąc zaszczepionym i będąc zaszczepionym, w obu przypadkach nie miałem jedynie smaku i węchu przez około 10 dni.
Także słucham wszystkich specjalistów wykopowych, odpowiedzialnych cywili, abyście podali mi jeden sensowny powód dla którego miałbym przyjąć 3 dawkę.

#koronawirus #covid19 #szczepienia #foliarze
Pobierz 30062018 - Szczerze, #!$%@?ę jakąkolwiek 3 dawkę szczepionki. 
Zaszczepiłem się tylko...
źródło: comment_1639913277UnosTtt52U50s1OchtMrSR.jpg
  • 28
@30062018 to uczucie kiedy podales dobre argumenty a szury zamiast cie wspierac to jeszcze na ciebie plują xD

Rowniez czuje sie oszukany, ale ja od czasu przyjecia 2 dawki nie chorowalem. 6 miesiecy minelo i planuje dopiero za 3 miesace najszybciej jak nie dopiero po12 miesiacach. Maseczki tylko w sklepach. W sumie nie poczulem jeszcze jakis problemow z powodu segregacji sanitarnej. Poza oczywiscie atakami szurow komentujacych noszenie maseczki. Dziwne ruchy ministerstea prowokujace
koronawirusa przeszedłem 2 razy


@30062018: No widzisz. Ja od początku pandemii jestem zdrowy jak koń i w DE traktowany jak wróg publiczny - przez brak szczepień. Ale zaszczepię się żeby tacy jak ty mieli lżej bo niedługo złapiesz 3 raz wirusa
@Janusz_z_Rivii: W jaki sposób będę miał lżej. Pomijając fakt, że koronawirus to dla mnie nie jest żaden „ciężar”, to nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że będąc zaszczepiony dalej możesz złapać wirusa i mnie nic zarazić.