Wpis z mikrobloga

Szczerze, #!$%@?ę jakąkolwiek 3 dawkę szczepionki.
Zaszczepiłem się tylko i wyłącznie, aby w spokoju pojechać na wakacje i wrócić bez żadnych cyrków. Nie kalkulowałem czy warto czy nie warto. Owczym pędem polazłem za grupą. Czy żałuję? Nie, bo nie wyrósł mi drugi nos ani #!$%@? na czole. Czy czuje się oszukany? Tak. Nie mam z tego żadnych korzyści, tak czy siak mogę zarażać i być zarażonym, tak czy siak obowiązują mnie #!$%@? obostrzenia i restrykcje, tak czy siak mogę wyładować na kwarantannie. Więc wskażcie mi jeden SENSOWNY powód, dla którego miałbym się zaszczepić 3 dawką? Nadmienię, że koronawirusa przeszedłem dwa razy - nie będąc zaszczepionym i będąc zaszczepionym, w obu przypadkach nie miałem jedynie smaku i węchu przez około 10 dni.
Także słucham wszystkich specjalistów wykopowych, odpowiedzialnych cywili, abyście podali mi jeden sensowny powód dla którego miałbym przyjąć 3 dawkę.

#koronawirus #covid19 #szczepienia #foliarze
30062018 - Szczerze, #!$%@?ę jakąkolwiek 3 dawkę szczepionki. 
Zaszczepiłem się tylko...

źródło: comment_1639913277UnosTtt52U50s1OchtMrSR.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@30062018: Zdaje sobie sprawę. Nie wiem tylko dlaczego wg władzy jestem gorszy od ciebie mimo że tryskam zdrowiem XD ja muszę obecnie każdego dnia robić test na wirusa a moi kumple co zachorowali albo się zaszczepili mają luz XD
  • Odpowiedz
@30062018 Samo przyznanie się publiczne że zaczepiłeś się tylko aby bez problemów pojechać na wakacje dobrze o Twojej retoryce myślenia nie świadczy.
Rob co chcesz. Pewnie każdy na wykopie ma wy*ebane na takie przemyślenia.
Szkoda że odpisałem. Zmarnowana minuta w życiu.
  • Odpowiedz