Wpis z mikrobloga

@AlexanderShulgin: @sokool: Imo ruch dobry, Thomasowi trochę ego opadło od czasów Cavs, jak się sprawdzi to widzę go jeszcze chwilę w lidze, a że Westbroży jest niezbyt efektywny to istnieje szansa że go przehandlują za kogoś innego, a IT wejdzie nawet chwilowo do S5
nawet chwilowo


@abaac: Myślę że to jest fragment klucz, i mimo tego że nie przepadam za IT, to wiem jaki był jego poziom sprzed wymiany za Kyrie i wierzę też że może do niego wrócić jeśli będzie miał odpowiednie podejście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@KXNG_Preem: nawet chwilowo to nie ma dla niego miejsca na parkiecie w NBA. Nie wiem co było ćpane. Karzełek to już od kilku lat nie nadaje się do poważnej gry. Nawet w swoim primie był najgorszym obrońcą w lidze, a teraz mowimy tu o 33 letnim koszykarskim emerycie. Do ofensywy też już nic nie wniesie oprócz rzutu, ale nawet w tym nigdy nie był jakoś zbytnio wydajny. Jeśli Kemba, a nawet
@WykopekNaPolEtatu: Kemba? Bo z obroną u niego słabo, a dodatkowo co chwila ma problemy zdrowotne co też utrudnia zbudowanie sensownej rotacji i obrony.
Wall? Bo Rockets idą w przebudowę i niepotrzebny im cień dawnego all-stara, który nie grzeszy profesjonalizmem w szatni. Szczególnie jak się ma bardzo młody zespół.