Wpis z mikrobloga

nie ma znaczenia gdy baba ma conajmniej 180, te wysokie często są z facetami równe wzrostem bo nie mają takiego #!$%@? na punkcie wzrostu jak karlice, natomiast laska 160 nigdy nie spojrzy na gościa 160-175, nie oszkujmy się


@Pozytywny_gosc: Coś w tym jest. Sam mam 192 i karlica z 160 na spotkaniu mi wypaliła że wydaje się niższy XDD
@Pralko-suszarka: Korzystam z tindera już 4 lata (głównie fake konta, swojego prawdziwego nigdy nie miałem ) i najlepsze efekty miałem przy podejściach w realu. Tinder, badoo itp jest bez sensu. Szkoda na To czasu. Tam 90% kobiet jest : albo po przejściach, albo z zaburzeniami psychicznymi , albo z dysfunkcyjnych rodzin, albo matki z dzieckiem albo jakieś #!$%@?ęte czy puszczalskie. 5% jest normalnych, i ich zaraz tam nie ma, a drugie
@Pralko-suszarka to że ty nie umiesz to nie znaczy że się nie da. Ja swoją obecną narzeczona zagadałem wysiadając z windy. Da się tylko trzeba mieć coś więcej do zaoferowania niż ty i twoi koledzy z tagu przegryw.

Niektórzy nie będą mieli partnerki. Pogódź się z tym.
@stereotypowyjanusznosacz: Większość, nawet zwykłych ludzi by nie potrafiło zagadać w taki sposób, by nie wyjść na creepa i żeby wzbudzić jakieś zainteresowanie (większość ludzi poznaje się przez znajomych) a co dopiero przegryw.

Ja sam miałem kilka takich sytuacji. Ale nie były one motywowane poderwaniem kogoś, tylko okolicznościami np. rozładował mi się telefon a potrzebowałem wiedzieć która godzina, więc pytam się laski o godzinę. Po wymienie paru zdań po prostu wycofuje się
@Pralko-suszarka: Sam fakt, że zrobisz to w realu, to dana kobieta będzie Ciebie zupełnie inaczej postrzegać, niż ta, która poznała Ciebie z Tindera. "No wiesz, ide na spotkanie z typem z tindera " , " Byłam na spotkaniu z typem z Tindera " . A kto to jest Mariusz? A to ten typ z tindera...

To jest żenada i to jest bardzo słabe, bo od razu jesteś szufladkowany wraz z innymi
Sam fakt, że zrobisz to w realu, to dana kobieta będzie Ciebie zupełnie inaczej postrzegać, niż ta, która poznała Ciebie z Tindera. "No wiesz, ide na spotkanie z typem z tindera " , " Byłam na spotkaniu z typem z Tindera " . A kto to jest Mariusz? A to ten typ z tindera...


@stereotypowyjanusznosacz: Ja wiem, że to wygląda inaczej. Problem z realem jest taki, że kobieta na co dzień