Wpis z mikrobloga

@stereotypowyjanusznosacz a to nie rozmawiamy teraz o konfederacji? A kto nami rządzi? Sfrustrowany kawaler który tak nienawidzi kobiet z powodu odrzucenia że mści się poprzez ustawę aborcyjna. Kto rządzi sądami? Gnębiony w szkole Ziobro który dziś się mści.
  • Odpowiedz
No tak, bo mimo, że kobiecie nie mówisz tego bezpośrednio, to one ten Twój mindset wyczuwają na kilometr i w takiej sytuacji to zawsze będziesz dla nich kolegą.


@stereotypowyjanusznosacz: xD A jaki ja mam mindset niby? Zaraz zrobisz ze mnie osobe z dodatkowym chromosomem.

"Tylko że zawsze byłem dla nich kolegą." Sam sobie zaprzeczasz...
  • Odpowiedz
A jaki ja mam mindset niby? Zaraz zrobisz ze mnie osobe z dodatkowym chromosomem.


@Pralko-suszarka: przecież sam siebie wyżej opisałeś... I dalej jeszcze próbujesz wyjść z twarzą??

Jestem przegrywem, ale nie jestem stereotypowym przegrywem, którego typowymi cechami są m.i.n fobia społeczna, które bezpośrednio wpływają na kontakty z kobietami.


@Pralko-suszarka: No właśnie, kobiety to wyczuwają , one mają zmysły lepsze niż dzik wjeżdżający w żołędzie. I dlatego zawsze dla
  • Odpowiedz
No właśnie, kobiety to wyczuwają , one mają zmysły lepsze niż dzik wjeżdżający w żołędzie


@stereotypowyjanusznosacz: XDD No tak. Kobiety wyczuwają wszystko, mają enty zmysł, szkoda tylko że nie działą na osoby które potem je krzywdzą. Ale przygrywa wyczuje, oczywiście xD To wręcz na poziomie medium są xD

I dlatego zawsze dla nich będziesz tylko kolegą. A takie #!$%@?, że wszystkie są zajęte, bo to, bo tamto, to jest stosowanie
  • Odpowiedz
Ale przygrywa wyczuje, oczywiście xD To wręcz na poziomie medium są xD


@Pralko-suszarka: I Ty właśnie takim przegrywem jesteś.

Masz ty odrobine wyobraźni? Nikt mnie nie okłamuje, bo raz nie ma powodu, nie podrywam ich, a dwa...stalkuje je na social mediach, a większość ma publicznie pokazane czy z kimś są czy nie xD


@Pralko-suszarka: Masz problemy ze zrozumieniem . Pisałem już wyżej. Kobiety będą zainteresowane facetem, nawet jeśli
  • Odpowiedz
I Ty właśnie takim przegrywem jesteś.


@stereotypowyjanusznosacz: takim czyli jakim? Znowu sobie dopowiadasz mase rzeczy. Przecież już w twojej głowie mam dodatkowy chromoson i się dziwnie zachowuje xD

Pisałem już wyżej. Kobiety będą zainteresowane facetem, nawet jeśli są zajęte . Nie zrozumiałeś. To skąd się biorą zdrady, wytłumacz
  • Odpowiedz
takim czyli jakim? Znowu sobie dopowiadasz mase rzeczy. Przecież już w twojej głowie mam dodatkowy chromoson i się dziwnie zachowuje xD


@Pralko-suszarka: Sam się przyznałeś do tego, że jesteś przegrywem, jakim? To nieistotne. Sam fakt, że nim jesteś, dużo już mówi. > Nawet gdyby było w moim zachowaniu coś nie tak, to jak miałbym to niby zmienić nie mając tego pełnej świadomości??

@Pralko-suszarka: Zmień mindset. Po prostu.
  • Odpowiedz
Dla większości ludzi, w szczególności dla tych kobiet, dla których jesteś tylko kolegą.


@stereotypowyjanusznosacz: No to byłbym bardzo zdziwiony, jakby któraś wiedziała, że jestem przegrywem xDD

Wystarczy, że przestaniesz się użalać nad sobą i weźmiesz się do roboty. Robisz gdzieś? Mieszkasz sam?


@stereotypowyjanusznosacz: Czyli standardowo, zero konkretów. Nie, mieszkam ze starymi, chociaż pracuje, mam prawko i samochód i jestem względnie samodzielny mimo mieszkania z rodzisławami
  • Odpowiedz
No to byłbym bardzo zdziwiony, jakby któraś wiedziała, że jestem przegrywem xDD


@Pralko-suszarka: No chyba wszystkie wiedzą. > Czyli standardowo, zero konkretów

@Pralko-suszarka: To ze przestaniesz sie użalać nad sobą , to nie konkrety? Koleś...

Dobra, szkoda mi czasu na tą dyskusję, a ja z tego nic nie mam . Siedź dalej tutaj, i wzmacniaj rzeszę przegrywów , może założycie kiedyś partię polityczną , heheh ( ͡°
  • Odpowiedz
Użalanie się itd. to skutek bycia bez dziewczyny, jak więc może byc jego przyczyną jednocześnie, mistrzu logiki i prawego myślenia i jedynego objawienia dla przegrywów, którzy to przecież nie słuchają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pralko-suszarka: To gadaj w ten sposób przy kobietach, na pewno będzie to magnes , który je przyciągnie.

To będę te konkrety czy nie? Ano tak, nie będzie, skąd ja to znam (
  • Odpowiedz