Wpis z mikrobloga

@Szaj_to_on: ja jestem brzydki jak noc w paryskim burdelu, tylko umiem zrobić dobre zdjęcia bo interesuję się fotografią i mimo tego, że nie robię dużych korekt to ze zdjęcia wyciągnę najkorzystniejszy profil gdzie potem jest zwyczajnie rozczarowanie jeśli się spotkamy z dziewczyną. Niby real foto, niby bez filtrów a jednak f2f całkiem brzydszy człowiek niż na zdjęciu XD

No bo nie ma. Wielokrotnie, będą w restauracjach, klubach na ulicy ,widziałem pary, małżeństwa , gdzie facet był wzrostu kobiety


@stereotypowyjanusznosacz: nie ma znaczenia gdy baba ma conajmniej 180, te wysokie często są z facetami równe wzrostem bo nie mają takiego #!$%@? na punkcie wzrostu jak karlice, natomiast laska 160 nigdy nie spojrzy na gościa 160-175, nie oszkujmy się
@Szaj_to_on ile razy musicie się utwierdzić w przekonaniu że tinder nie jest dla brzydkich ludzi? To jakaś prawda objawiona dla was?
Kto wam powiedział że macie jakiś przydział kobiet bo wam się należy? Od zawsze byli samotni mężczyźni z zbyt niskim statutem społecznym by znaleźć partnerkę.

Czas spojrzeć prawdzie w oczy że nie dla wszystkich są związki, przetrawić to i żyć dalej. Można wynająć mieszkanie z równie samotnym kolega i żyć sobie