Wpis z mikrobloga

jestem na tym portalu od lat i nigdy nie czytałem tutaj tak żałosnych komentarzy jak twoje. Regulacja seksu przez państwo i promowanie prostytucji bo ktoś nie potrafi wyjść do ludzi. Żałosne


@DzieckoSzczescia: Widać jesteś zbyt ciemny by zrozumieć pewne podstawowe rzeczy ale co mnie to
  • Odpowiedz
@Nester86: Jesteś tak głupi że to nie pojęte xD Jedyne co potrafisz zrobić to wyzywać od przegrywów, bo to twoja jedyna linia obrony, argument ostateczny gdy próbuję się swój ciemny łeb jakiś zasłonić a nie ma się argumentów xD

Ale pękające dupy normictwa to coś pięknego xD Tak pokazuje waszą ułomność myślenia xD
  • Odpowiedz
@Nester86: Wystarczy, że ty tu płaczesz xD Jak to jest, że normikom zawsze jako pierwszym pękają dupy i uciekają do tanich wyzwisk? xD No, może dlatego że jesteście zwykłymi idiotami i prymitywami co potwierdzacie to za każdym razem xD
  • Odpowiedz
Ja tylko chciałem powiedzieć że po samych postać widać że nie jesteś żadną dobrą partią.


Post niżej:

Nie bij tego biednego dziecka z autyzmem i kompleksem małego luloka.


@Marek_Rekus: XDD Jak to jest się podsumować jako idiota? xD Jak to jest być ponadprzeciętnie głupi i jeszcze się tym chwalić? xD Podsumowałes się dwoma postami XD
  • Odpowiedz
specjalnie dla ciebie wychodzę ze swojej strefy komfortu, zakładam kombinezon i skacze nurkować w gównie.


@Nester86: Sam jesteś ulepiony z gówna więc w nic się przebierać nie musisz ¯\_(ツ)_/¯

Jak widać nie jestem sam w tym bo koledzy mi
  • Odpowiedz