Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker: Ubrania, rzeczy do szkoly, gierki na pegazusa, podroby fajnych perfum - czesto bywalem w takim miejscu i wspominam nostalgicznie. Ehh kiedys to bylo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ile fajnych pistoletow na kulki od ruskich mozna bylo kupic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie tak patrzac z perspektywy czasu to faktycznie dalo sie na takich bazarach kupic lepsze ciuchy po nizszej cenie,
Pobierz g.....n - @DamianooTrucker: Ubrania, rzeczy do szkoly, gierki na pegazusa, podroby fa...
źródło: comment_1639561399lxbu5o00S5p9H5KuTxmfIo.jpg
@gaiden: jeszcze pamietam ze nie tak calkiem dawno te alejki byly pelne chinczykow sprzedajacych ubrania. Momentami mozna bylo poczuc sie jak w jakims chinatown bo tyle ich bylo. xD Ciekawe gdzie oni sie teraz podziali.
@DamianooTrucker: mówisz o tych smutnych jak #!$%@? czasach kiedy 90% ludzi żyła jak karaluchy i nie stać ich było na nic? Kiedy zarabiało się 1/20 tego co za zachodnią granicą i jeździło się patologią na kołach produkowaną w FSO?
U większości ludzi to nie tęsknota za tamtymi czasami tylko za młodością i brakiem problemów dorosłego życia.
No chyba, że komuś syndrom sztokholmski wjechał na pełnej #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
@DamianooTrucker: 3 lata temu zjechałem do rodzinnego miasta na święta i akurat mi się dwie pary jeansów rozpruły na zadzie i potrzebowałem spodni na gwałt. Takie targowisko mam bardzo blisko rodzinnego domu i poprzymierzałem sobie kilka par w mrozie na kartonie za zasłonką ( ͡° ͜ʖ ͡°) fun fact, dałem za nie z 70 zł a wytrzymały dłużej bez rozprucia niż big stary xD
kto pamięta te czasy to miał zajebiste dzieciństwo


@DamianooTrucker: No nie? Sam jestem rocznik 88 i uważam że bardzo dobre dzieciństwo to ma obecna młodzież / dzieci. Czasy przymierzania tych spodni to były czasy wysokiego bezrobocia w Polsce, nie było powszechnego dostępu do neta, smartfonów, youtubów i innego dobrobytu.

Nie wiem skąd u was zachwyt tymi minionymi latami pełnymi szarości i beznadziei.
@DamianooTrucker: #wroclaw zaprasza co niedzielę na Dworzec Świebodzki - wielkie targowisko. To wszystko o czym piszesz, ciągle tu jest xD
Ostatnio koleżanka kupiła tam kurtkę zimową z metką za 5 zł, bo jakiś Rumun pozbywał się towaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)