Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker nigdy nie kumałem tej nostalgii. Może dlatego że dziś żyje mi się lepiej.

Wtedy? Początek 90 to pamiętam że biednie było, o tyle spoko że nikt nic nie miał. Pamiętam że chłopaki zbierali i kolekcjonowali puszki po piwie, zapałki... Zajebiste czasy zamiast pokemonów zbierasz puszki po browarach z Niemiec...
  • Odpowiedz
Jak jeżdżę do moldawii to lubię na takie targowiska chodzic i kupować koszule. Raz tylko zima pokusiłem się na zakupy w takim miejscu i dziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker mi też niczego nie brakowało i dzieciństwo wspominam szczęśliwie jednak uważam że dzieci mają dziś większe możliwości i wolał bym przeżywać dzieciństwo dziś nie wtedy. Nie rozumiem za czym tęsknić? Za tym że McDonald był świętem? Tak jak porządna kreskówka w tv?
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker też nie rozumiem co może być fajnego w przebieraniu się na mrozie. Sam pewnie zakupy robisz w galeriach handlowych bo to bardziej komfortowe. Jesz hamburgery z foodtracka a nie z parszywej budy mimo że takie też są bo są smaczniejsze. Naprawdę nie rozumiem za czym można tęsknić w latach 90...
  • Odpowiedz