Wpis z mikrobloga

A ilu znasz programistów jeżdźących starymi gruchotami albo komunikacją miejską?

Zresztą ta dyskusja nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W koszty działalności można zaliczyć jedynie 150 000 zł


@Kuklak: programiste w Astrze J znam jednego, prywatnej (był u mnie w wakacje na detailingu, ziomek ze studbazy)- gość na codzienni i tak metrem jeździ do pracy. Bo w sumie to znam 3 programistów tak na prawdę. Poza
większość i samochód to prywatna zabawka a służbowo to użyty to jest de fecto raz na 3 miesiące


@vlodek2532: ale jak ty sobie to wyobrażasz, prywaciarz u siebie w januszeksie pojawia się 4 w roku?

przypuszczam


a, już wiem

Z resztą znam gości, który terenówkę wyprawową zarejestroiwał na firmę więc pozdro


i co.

ale każdy wie jak jest


właśnie widzę
@svr_ powiedz do czego pijesz tak naprawdę?

Napisałem o swoich przemyśleniach, to co widzę na własne oczy i jeszcze randomy potrzebują wyjaśnień. Nie wiem czego oczekujesz. Polemika dla polemiki.

@svr_ ale jak ty sobie to wyobrażasz, prywaciarz u siebie w januszeksie pojawia się 4 w roku?

Powiem ci pewna rzecz w tajemnicy. Poza dużymi miastami ludzie często prowadzą swoją działalność pod adresem zamieszkania. Oznacza to, że mieszkają obok swoich firm, czasem nawet
@vlodek2532: i to wszystko zbudowali nie wychodząc z domu!

powiedz do czego pijesz tak naprawdę?

że w dupie byłeś, gówno widziałeś tak naprawdę.

Napisałem o swoich przemyśleniach, to co widzę na własne oczy i jeszcze randomy potrzebują wyjaśnień. Nie wiem czego oczekujesz. Polemika dla polemiki.


tbh. gdybyś nie miał praw wyborczych to bym się nie #!$%@?ł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlaczego_nie: nie przekonasz. A to przecież w tym kraju "biznesmeni" na JDG tak naprawdę pracują w korpo. To jest sposób na optymalizację podatkową tak jak fury do tego kupowane na leasing bo przecież wychodzi taniej na firmę. Z punktu widzenia fiskalnego państwa to patologia. Koszty tego w konsekwencji poniosą normalni przedsiębiorcy.
@dlaczego_nie:

no to jak chcesz sobie decydować co w firmie jest ważniejsze to sobie ją załóż. Chciałbym naprawdę zobaczyć twoje inwestycje w cenie leasingu X6. Bo widzę do rozporządzania cudzymi pieniędzmi to pierwszy jesteś.

Z bemek na pewno nie będą

Co ci powiedzieć, pracuje się dla siebie a nie po to żeby jakieś śmieszne społeczeństwo na tobie pasożytowało.
@svr_: no jak nie znajdą sensownych z punktu widzenia państwa wydatków to zapłacą podatek od co. Zwolnienia podatkowe mają realizować interesy państwa, nie mają na celu dać januszom się wozić, tylko by firmy były nowoczesne.