Wpis z mikrobloga

Tym bardziej jak wzięte jest jakieś audi A6 czy BMW X5. Do jeżdżenia z punktu A do punktu B wystarczy skoda albo fiat Tipo.


@vlodek2532: No wystarczy, ale jakoś urzędnicy się rozbijają limuzynami a nie służbową Fabią ( ͡º ͜ʖ͡º) W sumie skoro prawodawca twierdzi, że do pracy nie jest potrzebny samochód za więcej niż 150k to takie też powinno być ograniczenie na samochody służbowe w
@tejotte za 150k można kupić dobrze doposażona Octavię, kie pro cee'd, x cee'd, tuscona, elantre, atecę, cupre Leona, civica, mazdę 6 czy cx5, outlandera, Tiguan, dobrze wyposażonego golfa, corolle, a klasę. Opcji wiele, co prawda nie w markach premium.
@Shatter: Dlaczego wysnułeś takie wnioski z mojej wypowiedzi? Mi nie przeszkadza kto jakim autem jeździ. Teraz jeżdżę nowym, ale prócz tego mam drugi samochód wyprodukowany w 2011, a kupiłem go w 2016 i co? Ja nie będę mówił nikomu jak ma żyć ani jak ma dysponować swoimi pieniędzmi. Zwróciłem tylko uwagę na fakt, że nie warto wrzucać wszystkich do jednego wora. Mam znajomego, który wrzucił w leasing mini vana 7-osobowego za
@GienekZFabrykiOkienek: pisałem przecież że jak jesteś prezesem poważnej firmy to co innego, niż programista na jdg czy szef januszeksu z 10 pracownikami.

Prawda jest taka że na firmę w januszeksie czy innym jdg programistycznym kupuje się to co normalni ludzie kupują do domu, tylko się kłamie że to potrzebne do prowadzenia biznesu.
całego się nie odpisuje


@GienekZFabrykiOkienek: nie znasz fantazji przedsiębiorców, miałem dawno temu znajomego co TV i konsole kupił do firmy po to żeby stała w salonie u niego w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) co na to US to nie wiem, bo nie mam kontaktu.
@GienekZFabrykiOkienek: no ale dalej, zakup na firmę sprzętu do użytku prywatnego, a gadać będą że to potrzebne do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiadomo że trzeba walczyć z państwem, ale nie trzeba przy tym być hipokrytą.