Wpis z mikrobloga

@mozgogrdyczka: Jest sposób na płeć dziecka, także można to zaplanować (u mojej ciotki się sprawdziło, tylko nie pamiętam już "zasad", bo jiż się tym nie interesuje).

@suqmadiq2ama: Taaa... Ale mnie takie coś denerwuje... A co jak nie będzie taka jaką ona chciała? To będzie płacz, że chłopczyca i np. Gra w DURNE gry komputerowe?? Albo jak będzie wolała kobiety? Lub nie będzie się chciała malować, a ważniejsza dla niej będzie
@Neko-chan51:

Jest sposób na płeć dziecka, także można to zaplanować (u mojej ciotki się sprawdziło, tylko nie pamiętam już "zasad", bo jiż się tym nie interesuje).

Brzmi jak kompletna bzdura i dzieło przypadku ¯\_(ツ)_/¯ Zaplanowanie płci dziecka to co najwyżej adopcja, albo późna aborcja jak się nie trafi taka jaką by się chciało xD

@Neko-chan51: Kompletna antynaukowa bzdura, nijak nie potwierdzona naukowo(sugerująca, że niby w dane dni miałyby jakieś plemniki w przewadze być). To myślenie na zasadzie, że jak w czasie ciąży jadłam ananasa i urodził się chłopiec, więc jedzenie ananasa wpływa na płeć dziecka. Nie istnieją żadne wiarygodne badania na temat wpływu danego dnia tygodnia(?) na ilość plemników danego typu w ejakulacie, a wręcz każde badania na temat zapłodnienia czy nasienia temu przeczą. W
@Neko-chan51:

I mają różną żywotność. Nie znam badań na ten temat, ale w moim najbliższym otoczeniu zawsze się sprzwdzało, a do tego jeszcze na studiach ten temat był poruszany, więc moim zdaniem coś w tym jest ;)

Nie znasz takich badań bo ich nie ma, na studiach to może było poruszane w kontekście "niesprawdzone metody medycyny ludowej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)