Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Neko-chan51: chyba w Klanie był kiedyś taki motyw, że Czesia chciała z tej metody skorzystać i mieć najpierw syna, a później córkę XDD

Generalnie to wszelkie metody na "wybranie" płci dziecka mają 50% skuteczności - czyli tyle co normalne załatwienie sprawy, więc to, że komuś w rodzinie się trafiło jeden raz lub nawet 2 razy to bym między bajki włożył.
@Neko-chan51:

O to mnie nie pytaj. Gdybym chciała mieć dzieci i np. Nie wyszedłby mi chłopiec to i tak bym kochała dziewczynkę tak samo.

Ale jak to, przecież nie mogła byś kupić sukieneczki w kwiatuszki, a chłopcu to wszystko jedno co się kupi do ubrania, i byś nie mogła pocieszać że chłopak rzucił, ani porozmawiać z nią o "tych dniach", do dupy takie rodzicielstwo przecież ( ͡° ͜ʖ ͡
@kobiaszu:

Typiara ze wpisu po prostu szuka żywej lalki do zabawy i ubierania w fancy ciuchy

Jak niestety znaczna część rodziców, mało to się słyszy o tym słynnym graniu w piłkę z synem, czy składaniem LEGO. Spora część osób pojmuje rodzicielstwo jako hodowanie sobie małej wersji samego siebie, a potem płacz że to jednak przecież też człowiek z własną wolą, preferencjami i charakterem xD
@suqmadiq2ama: kretynka. Nawet nie chciałaby po prostu dziewczyny, tylko jakaś bardzo określona stereotypowa lebiode - księżniczkę w kolczykach. Nie szanuje swoich dzieci, a to podstawowa rzecz która należy się człowiekowi od kiedy powoła się go na świat.
U mnie narazie 1 chłopak, bawi się tak samo dinozaurami i autami jak i lalka czy kuchnia, wyobrażam sobie ze z dziewczynka byłoby podobnie. Za zbrodnie uważam kupowanie małym dziewczynkom sukienek w ogóle, bo
@Neko-chan51:


O to mnie nie pytaj. Gdybym chciała mieć dzieci i np. Nie wyszedłby mi chłopiec to i tak bym kochała dziewczynkę tak samo.
Ale jak to, przecież nie mogła byś kupić sukieneczki w kwiatuszki, a chłopcu to wszystko jedno co się kupi do ubrania, i byś nie mogła pocieszać że chłopak rzucił, ani porozmawiać z nią o "tych dniach", do dupy takie rodzicielstwo przecież ( ͡° ͜ʖ ͡