Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neko-chan51:z wpływem na płeć się nie do końca zgadzam, choć czytałem badania, że plemniki z materiałem genetycznym męskim szybciej się męczą i umierają, więc jak starania rozpoczną się za wcześnie to jest większa szansa na dziewczynkę, czy to pokrywało się ze "sposobem ciotki" i zbiegiem okoliczności, nie wiem ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do reszty to prawda, ale chłopczyc znam mało ¯\_(ツ)_/¯ ale
  • Odpowiedz
@Doomino: Być może to jest to ;)

@Zgrywajac_twardziela: I dobrze! Niech się bawią i wrzeszczą są dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wfm125m: Tak, żeńskie pleminiki "lubią" gdy jest ciepło, mają dłuższą żywotność, męskie mają krótszą żywotność i "lubią" zimno, a raczej chłód. Można powiedzieć, że wierzę w te założenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zgrywajac_twardziela: zaplanować w 100% się nie da, ale można zwiększyć szanse na wybraną płeć dziecka. Plemniki z X są wolniejsze ale mają większą żywotność niż te z Y.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Moja matka podobnie miała.. no ja myślałam, że będziesz mnie zabierał do kawiarni na kawę będziemy sobie rozmawiać itd, na pytanie co ona oczekuje. ale że właśnie chciała mieć córkę bo ubrania bo córka tak długo rozmawiałaby ze mną itd..
Szkoda gadać. gdyby nie toskyczny związek który miałem dalej byłbym #!$%@?ą która sie nie szanuje, a tak sie człowiek przejechał i nauczył szacunku do siebie i zaczął w ogóle
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: @Zgrywajac_twardziela: wypisz wymaluj moja matka, ja jestem taką "chcianą" dziewczynką i mi wciskano rzeczy na siłę, nawet na nastoletnie lata przy remoncie domu odpicowała mi pokój na beżowo-różowy chociaż zawsze byłam chłopczycą i byłam głośniejsza od niejednego chłopca, a od mojego brata to na pewno xD na szczęście z nimi nie mieszkam od lat i nawet skarpetki mogę mieć czarne a nie w kolorowe paseczki w kwiatuszki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: widzicie jaki to zaścianek? Nawet matka się nie może płcią dziecka cieszyć. Gdyby urodziła na postępowym zachodzie, to by ogłosiła, że dziecko samo płeć wybierze gdy dorośnie i mogłaby ubierać chłopca w sukienki. Może nawet zafundować terapię hormonalną aby z czasem mu cycki wyrosły. A u nas? Tylko ucisk złego patriarchatu i brak radości z dzieci.
  • Odpowiedz