Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 369
Czytając komentarze hamiltoniarzy w mediach społecznościowych, wychodzi na to, że:
- Hamilton jeździł bolidem pokroju Haasa. Był i komentarz, w krotym autor stwierdził, że mercedesy miały osiągi F3. Verstappen miał za to do dyspozycji Sokoła Milenium na kołach,
- Hamilton miał rzekomo dużo słabszy bolid co, jest nielegalne,
- jeśli ktoś postanowił walczyć z Hamiltonem, jest to nielegalne,
- nielegalna jest walka na torze,
- Verstappen podobno nie otrzymał żadnej kary od sędziów w tym sezonie,
- Hamilton dostawał co wyścig,
- Mercedes faworyzował Bottasa. W poprzednich sezonach też. Hamilton więc toczył nierówną walkę z Maxem, FIA i wielkim Bottasem, kierowcą nr 1 w Mercedesie,
- oczywiście nie mogło zabraknąć komentarzy o rasiźmie. Kolor skóry autorów przypadkowy. Ale według nich, Hamilton powinien być uprzywilejowany za bycie czarnoskórym. Bo tak.
#f1
  • 12
@Branco_Amigo: @cohontes: @buczubuczu: to tak podsumowując, i zupełnie serio.
już nikt nie pamięta(no pewnie ktoś pamięta), ze HAM tak genialny od początku nie był.
teraz jest mistrzem w zarządzaniu opon(heh, serio xD), ale jego początki to była dokładna odwrotność.
zawsze miał kłopoty, i swoja gorąca głowa załatwiał opony.
pamiętam monzę którąś, i komentarze borowczyka dokładnie.
ale to tak na marginesie.
w 2008 mu oczywiście kibicowałem, paradoksalnie, za bycie pierwszym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dos_badass: Czyli też dość długo śledzisz F1 :)
Ja Maxa nie doceniałem i lekceważyłem. Potrafiłem szczerze śmiać się z jego wpadek z początków w Red Bullu. Ale podobnie jak Ty, doceniłem jego ducha walki.
Jeśli chodzi o Hamiltona, już od początku wiedziałem, że będzie specjalnie traktowany, czego najlepszym przykładem z początku jego kariery w F1 było wyciągnięcie go dźwigiem ze żwiru podczas deszczowego GP na Nurburgring. Kilku innych kierowców, nawet tych,