Wpis z mikrobloga

Mordeczki kochane opowiedzcie jakie były Wasze ostatnie okrążenia.
Ja na przykład zacząłem chodzić po domu bo myślałem, że zejdę na zawał xD na stojąco oglądałem wyścig, trzymałem się za głowę a na koniec ręcę mi zdrętwiały i się prawie porzygałem xDDD
Organizm chyba miał dość tej imby na yas marinie xDD
#f1
  • 17
@Gusmag: ja rzuciłem się na kolana jak zobaczyłem, że SC zjeżdża a jak zobaczyłem, że max NURKUJEEE to zacząłem drzeć #!$%@? jak #!$%@?. oczywiście stan przedzawałowy i mokra od potu koszulka w zestawie, a jak usłyszałem darcie japy na radiu to się literalnie popłakałem, cudowne chwile, najlepsze w całej mojej „karierze” fana F1.
@Gusmag: Wstałem, cały się trzęsłem, puls mi chyba wtedy wywaliło za skale, nie pamiętam kiedy ostatnio miałem takie uczucie. Gdy Max wyprzedził Hamiltona to tak żem skakał po pokoju, że sąsiedzi z dołu mnie już chyba nienawidzą. A gdy Horner krzyknął przez radio "MAX VERSTAPPEN YOU ARE THE WORLD CHAMPION" to autentycznie się popłakałem ze szczęścia. Nie wiem czy jakiekolwiek inne wydarzenie sportowe dało mi tyle emocji XD
@Gusmag: zacząłem krzyczeć, a jeszcze oglądałem wyścig na internecie z opóźnieniem dla komentarza sky więc pobiegłem do telewizora zobaczyć restart na żywo na polsacie XDD Wrzeszczałem jak #!$%@? że Max mistrzem i że czekałem na to 4 lata (czyli odkąd oglądam f1) XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Creepsinho: chciałem wyłączyć wyścig na 8-9 okrążeń przed końcem. Włączyłem Mirko i zacząłem czytać wszystkie komentarze. Nagle usłyszałem krzyk chyba brokuła i widzę że latifi jebnal. Myślałem że to cud. Następnie widzę że max zjeżdża po nowe opony myślę #!$%@? ale #!$%@?ł xD ale okazało się że Ham nie... Jak Max go wyprzedzał to miałem tyle emocji ze siedziałem w bezruchu przed monitorem z otwartą gębą i łzy mi leciały, a