Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio byłem u znajomych i rozpoczęła się rozmowa o związkach co przekształciła się w rozmowę o mnie - czemu ciągle jestem sam, znamy się na oko od 5 lat a nic się w tej kwestii nie zmienia. Lat mam 31, czarodziej, nietrzymający, nigdy na randce nie byłem, raz w życiu sfriendozowany byłem. To mówię zgodnie z prawdą, że po prostu żadna mnie nie chce. Mam 3 pary tygodniowo maksymalnie na tinderze (znajoma regularnie mówiła jak to łatwo kogoś na tinderze znaleźć). Dążyłem też do jak najszybszej zmiany tematu wiedząc, że nic z tego nie będzie. A co zrobili moi znajomi? Klasyczne wahadło normika - że jestem zbyt picky na co odparłem, że daję prawie każdą w prawo. To znowu wahadło i już nie byłem picky a needy, a kobiety to czują. A pozatym ludzi poznaje się w realu. I taka rozmowa z normikami. Zawszę wyprą świadomość, że ktoś nie ma szans na coś na co oni mieli.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b605071a841e000b7dd18f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 54
"Wszystko jest stanem umysłu" i więcej radości z samej drogi do celu, a nie tylko z jego pełnej realizacji i będzie si i gitarka :)


@AnonimoweMirkoWyznania: Szanowny Panie Gall Anonim, pięknie powiedziane.. tak bardzo często nie doceniamy tej drogi a tylko czekamy na upgragniony cel i gdy go zdobedziemy juz, okazuje sie "eee to o to było tyle szumu?"
nie ma znaczenia czy to jest awans w pracy, zakochanie w drugiej
@tell_me_more: oglądałem trochę tego filmiku i przecież ten film to jest właśnie samozaoranie normcitwa i terapeutów. Słuchałeś dokładnie co opowiadał? Jak terapeuta kazał mu znaleźć sobie babę na swoim poziomie czyli 29 letnią dziewicę (bo był wtedy 29 letnim prawikiem) w Londynie a potem się z niego zaśmiał (dlaczego się zaśmiał? Może po prostu gardził takim przegrywem? xD) A gdy go spytał czy sądzi, że jest mu w stanie powiedz, to
@Pozytywny_gosc: sporo rzeczy sobie dopowiadasz żeby nie musieć nic zmieniać, ciężko w ten sposób dyskutować. To że niektórzy terapeuci robią na odwal to wiadomo, podobnie jak w każdym innym zawodzie. Jak coś #!$%@?ą Ci na budowie twojego domu to decydujesz się zostać bezdomnym czy zmieniasz ekipę?

Ten gość też nie jest jakąś wyrocznią, ale podstawowy mechanizm przegrywu wytłumaczył bardzo logicznie. Wielokrotne odrzucenie prowadzi do mechanizmów ochronnych które wkopują cię jeszcze bardziej.
Gość gra na poziomie hard, ale bez problemu ogarnie sobie laskę jak ogarnie siebie. Nie tacy są w związkach. Oczywiście black pill mówi inaczej, więc co bym nie pisał nie uwierzysz. Trudno - Twój wybór.


@tell_me_more: Samo to, że gość jest prawikiem i ma 35 lat przeczy twojej tezie. To jest twardy dowód. Był na wielu terapiach, chudnął, kupował ciuchy. Jest 35 letnim prawikiem. Takie są fakty!
35yo KHHV ryj typu ok 172cm: @tell_me_more

@Pozytywny_gosc: sporo rzeczy sobie dopowiadasz żeby nie musieć nic zmieniać, ciężko w ten sposób dyskutować. To że niektórzy terapeuci robią na odwal to wiadomo, podobnie jak w każdym innym zawodzie. Jak coś #!$%@?ą Ci na budowie twojego domu to decydujesz się zostać bezdomnym czy zmieniasz ekipę?

Ten gość też nie jest jakąś wyrocznią, ale podstawowy mechanizm przegrywu wytłumaczył bardzo logicznie. Wielokrotne odrzucenie prowadzi
@AnonimoweMirkoWyznania: Może i jestem normikiem ale powiem jak działa Tinder. Po 4 miesiącach z czego 2 na premium wpadło mi ponad 600 par. W momencie jak tylko spadam na darmowe to mam może z 4 pary tygodniowo. Tak wiec jak aż tak bardzo ci zależy na tym by kogoś tam znaleźć to nie będąc chadem, bez kasy nie ma szans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pozytywny_gosc:
@tell_me_more:

Ja również obejrzałem ten filmik i chciałbym swoją opinie skrobnąć.
Po pierwsze - @Pozytywny_gosc zarzucasz typowi, ze wyglada 2/10 bo ma zakola i marudzisz, że Doktor K mu tego nie powiedział, a tylko powiedział, że wygląda normalnie. Wygląd, wyglądem, mógłby i być łysy a jak w miarę ogarniety mężczyzna to i bez problemu mógłby znaleźć kobiete. W tym przypadku problem jest inny, w jego umyśle, sposobie myślenia, sposobie
Oczywiście może to być spowodowane jego irytacją, bezsilnością, że w wieku 35 lat nie miał żadnej kobiety, ale problem leży w nim.

Może zabrzmi to banalnie, ale rada typu idź pobiegaj, idź na siłownie, zapisz się na judo byłaby tu złota.


@sajmen: tylko widzisz, ja jestem w 90% takim Paulem, tylko właśnie biegam, chodzę od lat na siłownię, dbam o dietę i wiem po prostu, że w kontekście matrymonialnym to gówno
U niego obie te rzeczy leżą i kwiczą. Od tego należało by zacząć jego terapie.


@sajmen: ale o tych terapiach nie słysząłeś? Co usłyszał na terapiach? Obejrzyj sobie to z kilka razy uważnie. On mówi terapeucie, że nie wie jak poderwać dziewczyne, nie wie jak zagadać, jak się zachować i jak ma ją zdobyć? Terapeuta mu odpowiada, że skoro jest 29 letnim prawiczkiem to niech sobie znajdzie 29 letnią dziewice w
Imo spoko się zachował z tym, że nie kazał Paulowi kasy i powiedział wprost, że nie da się nic zrobić i mu pomóc. Inni terapueci by go latami ciągali i przepisywali masę leków na depresje, obiecując złoty graal, jeszcze jedna terapia, jeszcze jedna rozmowy i cyk - nagle mija 10 lat, wydałeś 200 zł co każdy miesiąc na terapie i nic się nie poprawiło.

To są te złote rady terapeutów. Zwykli szamani
zobacz, sam zauważyłeś, że widzisz ogromną różnicę. Ja też gdy ćwiczę widzę różnicę w gestykulacji, mowie ciała, spokoju wewnętrznym, a gdy nic nie robię jestem jak Paul.


@sajmen: Tak, ale tak jak napisałem - to co ja myślę sam o sobie nie przekłada się na to, jak mnie traktują inni. Co z tego że będę w swojej głowie królem świata, skoro każdy będzie patrzył na mnie i traktował jak żula? Liczy
@sajmen: Tak, ale tak jak napisałem - to co ja myślę sam o sobie nie przekłada się na to, jak mnie traktują inni. Co z tego że będę w swojej głowie królem świata, skoro każdy będzie patrzył na mnie i traktował jak żula? Liczy się to jak cię odbierają inni. Patrz na to ile jest zakompleksionych i nieśmiałych gości 190 - ale jak traktują ich ludzie np: baby? "Jesteś nieśmiały? O