Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio byłem u znajomych i rozpoczęła się rozmowa o związkach co przekształciła się w rozmowę o mnie - czemu ciągle jestem sam, znamy się na oko od 5 lat a nic się w tej kwestii nie zmienia. Lat mam 31, czarodziej, nietrzymający, nigdy na randce nie byłem, raz w życiu sfriendozowany byłem. To mówię zgodnie z prawdą, że po prostu żadna mnie nie chce. Mam 3 pary tygodniowo maksymalnie na tinderze (znajoma regularnie mówiła jak to łatwo kogoś na tinderze znaleźć). Dążyłem też do jak najszybszej zmiany tematu wiedząc, że nic z tego nie będzie. A co zrobili moi znajomi? Klasyczne wahadło normika - że jestem zbyt picky na co odparłem, że daję prawie każdą w prawo. To znowu wahadło i już nie byłem picky a needy, a kobiety to czują. A pozatym ludzi poznaje się w realu. I taka rozmowa z normikami. Zawszę wyprą świadomość, że ktoś nie ma szans na coś na co oni mieli.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b605071a841e000b7dd18f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 54
@sajmen: no ja ci podałem dwa przykłądy rittenhousa i camerona a ty co? Nie masz żadnych argumentów na poparcie swojej tezy

Twoi znajomi mnie nie obchodzą bo ich nie znam. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że mam kumpla 160 który co tydzień rucha inną modelkę. No i co?
@sajmen: no ja ci podałem dwa przykłądy rittenhousa i camerona a ty co? Nie masz żadnych argumentów na poparcie swojej tezy


@Pozytywny_gosc: ja tez Ci podalem przyklady na ktore ty mi nie odpisales, nie chce mi sie naprawde z toba pisac
@sajmen: no bo twoi kumple to nie argument. Równie dobrze mogłeś ich zmyślić, a Cameron i Rittenhouse istnieją. I jak się do tego odniesiesz?


@Pozytywny_gosc: a poco mialbym zmyslac? przeczytaj raz jeszcze wszystko co napisalem, trzymam kciuki i powodzenia!
@sajmen: @Pozytywny_gosc: Widziałem ten wywiad trochę czasu temu.

Moim zdaniem Paul ma najgorsze możliwe combo cech fizycznych i psychicznych. Wąski szkielet, niemęski rysy twarzy, łysienie, rzadki zarost, tendencja do skinny fat.
Wycofany, spokojny charakter. Wewnętrzne traumy i wewnętrzna "beznadzieja". Ten moment gdy się rozpłakał - to wrażliwy i delikatny gość. Nie są to niestety cechy postrzegane jako męskie.

Czy ma szansę na związek/kobietę ?
Fizycznie przy jego aktualnej sylwetce rok/dwa
n.....y - @sajmen: @Pozytywny_gosc: Widziałem ten wywiad trochę czasu temu. 

Moim ...
Czy ma szansę na związek/kobietę ?

Fizycznie przy jego aktualnej sylwetce rok/dwa i będzie wyglądał nieźle/poprawnie do tego zmiana ciuchów i byłoby całkiem spoko.

Ale psychicznie to jest pole bitwy po I wojnie światowej. Tego nie da się naprawić. Da się zatentegować, przypudrować, posklejać i odrutować, ale to nigdy nie będzie pewny siebie, przebojowy facet, który charyzmą nadrobi braki w wyglądzie, żeby rwać te słynne modelki. Da się poprawić spójność, zmienić schematy
@sajmen: Najwięcej by mu dała zdrowa relacja i idące z nią poczucie akceptacji, takim jakim jest. On ma w sobie olbrzymi potencjał, nawet nie jest tego świadomy. Pracuje w IT i utrzymuje się w Londynie. Patrząc na marazm jaki go wypełnia, raczej nie robie dużo więcej niż trzeba.

Typowe brzydkie kaczątko. Nie chcę nawet wiedzieć, ilu takich ludzi się marnuje. Ale to temat na osobną dyskuję. Pozdro
@negatyw_ny: sam fakt że był na wielu terapiach, chudnął, kupował lepsze ciuchy, chodził po klubach (przecież sam to mówił, nie siedział na dupie tylko się starał, pajacował) i skończył jako 35 letni prawik oznacza grube ITS OVER to juz jest cement zastygnięty. Gdyby był ogarnięty to by zdziałał coś w wieku, gdzie facet ma największą wartość czyli 25 rok życia, ewentualnie do końca 30 roku życia. Po 30 stce to już
@Pozytywny_gosc: Mając 32 lata poderwałem 23 latkę. Nie przetrwało, bo wcześniej byłem totalnym looserem i długoterminowo spaliłem temat. Mam/miałem bardzo podobne problemy mentalne co Paul, wyglądam tylko nieco lepiej z ryja.

Żeby nie było, że to ja dzwonię to piszę to tylko dlatego, że nie mogę zdzierżyc tego toksycznego marudzenia, że na coś jest za późno. To jest rak, który należy traktować ogniem, przestańcie to sobie robić. Nie ma co patrzeć
@negatyw_ny: no tak, to samo mówisz 35 latkowi który z jakiegoś dziwnego powodu idzie do pierwszej roboty? No na pewno nikt by nie traktował takiej osoby conzaczela pierwsza pracę w wieku 35 lat jak dziwaka.

W życiu na wszystko jest określony czas.
@Pozytywny_gosc: Związek to coś dużo bardziej skomplikowanego do ogarnięcia niż praca, szczególnie że decyzja o rozpoczęciu odbywa się na poziomie świadomym, podświadomym i emocjonalnym. Praca to tylko prosta, świadoma decyzja - twój szef nie musi ci się podobać i możesz go nawet nie lubić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W życiu na wszystko jest określony czas.


@Pozytywny_gosc: Tak i nie. Oczywistym faktem jest, że łatwiej jest w