Wpis z mikrobloga

@Creed-Bratton: nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tu popierał Putina orków na froncie trzeba kosić równo. Po prostu Ukry chyba zapomniały że są tu jedynie gośćmi i ludzie mają pełne prawo być #!$%@? za ich niewdzięczność.
  • Odpowiedz
  • 897
Po prostu Ukry chyba zapomniały że są tu jedynie gośćmi i ludzie mają pełne prawo być #!$%@? za ich niewdzięczność.


@let_it_be: Ale to jakiś Saszka pracujący na budowie jest niewdzięczny czy raczej rząd Saszki i jego prezydent?
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: ale czyje słowa słychać na arenie międzynarodowej? Saszki? No raczej nie, a wydźwięk jest jednoznaczny.Trochę jak z Twoim czy moim głosem, który się nie liczy wobec słów ponokia wychodzącego na mównicę.
  • Odpowiedz
Po prostu Ukry chyba zapomniały że są tu jedynie gośćmi i ludzie mają pełne prawo być #!$%@? za ich niewdzięczność.


@let_it_be: widać, że wypłatę w rublach odbierasz
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: takie wykopki widzą wszystko w czarno-białych barwach. Ukraina chce się z nami procesować? #!$%@?ć Ukrainę, niech Rosja ich dojedzie! A, że walcząca Ukraina z Ruskimi jest w naszym interesie to już #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: Nienawiści nie czuję, ale to o czym piszesz to wcale nie jest problem wykopków. Takie jest społeczeństwo- łatwosterowalne i lubiące się nad kimś pastwić, lubiące szukać winnych i rozdrapywać stare rany.

  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: też nienawidzę wykopków, włażą w dupę Ukraińcom jakby sytuacja była odwrotna. Prawda jest taka że my cały czas powinniśmy być antyrosyjscy a nie proukrainscy
  • Odpowiedz
@uziel: w złotówkach normalnie, weź się do pracy to też dostaniesz. I naprawdę jebnij się w dekiel, bo nie muszę kochać Ukraińców ani ruskich. Mieszkam w mieście, gdzie jest bardzo dużo uchodźców i uwierz mi, ich zachowanie pozostawia czasami wiele do życzenia. Wystarczy, że z własnymi Sebkami trzeba się użerać.
@GodEmperorWasRight no właśnie, też się nie utożsamiam, ale wizytówkę mam robią na świecie i o to mi chodzi.
  • Odpowiedz
Ale to jakiś Saszka pracujący na budowie jest niewdzięczny czy raczej rząd Saszki i jego prezydent?


@Creed-Bratton: Po pierwsze nie wiadomo czy rzad Saszki jest niewdzieczny czy po prostu rozgrywaja swoja grę zeby ugrac jak najwiecej. A przy robieniu biznesu musza zachowac roztropnosc i balans. Bedziemy robic z nimi biznes dopoki nam tez sie to oplaca, jak beda chcieli to robic naszym kosztem to nie ma na to zgody.

Ja nie
  • Odpowiedz