Wpis z mikrobloga

O kurde. To ja mam 2000 na lichess i ponad 1600 na chess i się już na drugi turniej szachowy nie wybrałem, bo stwierdziłem, że wstyd wszystko przegrać xD Może jednak źle o tym myślę.
@belv: szkoda, wydaje mi się, że to i tak musi być super uczucie pojechać na swój pierwszy turniej i przeżyć te emocje stresu i ekstytacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym mieszkał w pl to bym jeździł jak najczęściej
@Kresus: Zdecydowanie masz rację, na pewno się w niedalekiej przyszłości na jakiś turniej wybiorę.
Po prostu miałem złudne wrażenie, że na tych turniejach to grają wyłącznie same asy, a ja taki amator, który nawet nigdy nie trzymał w dłoni książki o szachach, będzie wręcz dla nich "obrazą", że gra wśród nich :D
@meister_chlepka: musiałeś mieć pecha, na niskich kategoriach to loteria np ja poszedłem na pierwszy turniej bez kategorii mając już 1700 na chesscom i trafiłem na przeciwnika który miał V kat i 1650 chesscom xD a pozostali zawodnicy niestety zbierali ostre lanie od nas i od typa też bez kategorii który również miał 1600+
@Videleck: za to na ostatnim turnieju trafił się taki typ z IV kategorią i coś koło 2200 na chesscom, nie muszę chyba mówić że z marszu wbił drugą i nie przegrał chyba żadnej partii