Wpis z mikrobloga

Jak zrezygnowac z posiadania dziewczyny? To proste, wejdź na forum dla kobiet i poczytaj o tym co one tam wypisują o związkach... Ostatnio trafiłem na temat dotyczący tego czy wybrały by niższego faceta do związku... I wiecie co ale serio zaczynam uważać że one zamiast rozumu mają gówno we łbie, ich nie interesuje to czy facet będzie dobry, zaradny, czy będziesz przy nim szczęśliwa przez życie tylko one się martwią tym że przy niższym facecie w obcasach będą źle wyglądały... No jprd bo inaczej się tego nie da skomentować, idąc tokiem ich rozumowania to lepszy facet który będzie bił po mordzie ale za to będzie miał ponad 180 cm wzrostu bo przynajmniej w obcasach będzie przy nim dobrze wyglądać a najlepsze są te które piszą że nie przeszkadza im niski wzrost u faceta dodając do tego że ich mąż ma 185 cm wzrostu... Im starszy jestem tym bardziej widzę że one nie myślą przyszłościowo, nie myślą o tym że uroda im się skończy co często się skończy tym że nawet ubiór wyzywający będzie bardziej ją ośmieszał niż przyciągał facetów, one nie myślą o tym że ten chad może ją rzucić w każdym momencie bo. jakaś 25 latka będzie miała ochotę na niego...Naprawdę im starszy jestem to zaczynam dostrzegać plusy tego że jestem sam! Szczerze to jest trochę pezykre sla faceta który naprawdę chce znaleźć miłość!
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #wygryw #zwiazki #przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 22
@wakxam: Każdy świadomy facet z czasem zauważy, że każda kobieta marzy o życiu na pokaz. Partner ma być idealny, by koleżanki zazdrościły. Każdy przecież zna to #!$%@? "a no bo Kaśka tam była a my tylko tu, a bo jej facet ma taki samochód a Ty nie". Pracowałem w damskim gronie i swoje słyszałem - ciągłe przechwałki, albo z drugiej strony czyli ośmieszanie swojego faceta i robienie z niego nieudacznika.

Tak,
@wakxam: Typowy wykopek jest typowy.
Wejdzie sobie taki na forum dla grażyn i już wysnuwa daleko idące wnioski, że nie ma co pchać się w związki. Jak wejdziesz na hyperreal to też będziesz gadać, że olaboga wszyscy to ćpuny?

A poza tym to to samo można powiedzieć o facetach. Nie interesuje ich co laska ma w głowie, tylko to że ma ładne ciało. Co z tego, że nie będą mieli o
@wakxam gadziego umysłu nie zrozumiesz w całości. Laski nie kierują się logiką, ale emocjami. Czy to źle? Sam nie wiem. Zależy jak na to patrzeć. Kobieca hipergamia zawsze wygrywa, w sumie nie ma się co dziwić. Każdy chce mieć jak najlepszego partnera, jak najlepsze życie. Społeczeństwo od małego Ci wciska bzdury typu "liczy się charakter", "liczy się wnętrze" itp. itd. Kompletne bzdury. Ja mam 27l, sporo w życiu widziałem, sporo sam kobiet
Przykład forum facetów: https://braciasamcy.pl/


@marekseo: o prosze, nawet nie wiedziałam że jest takie forum :P

Można się tylko spierać czy większa patologia odbywa się po stronie kobiet, czy mężczyzn.


Moim zdaniem nie warto się o to spierać, bo to prowadzi do błędnego koła. Wojna płci jest bezsensowna. Bo kto ma gorzej: kobieta co trafia na samych chamów, którzy ją wykorzystują, czy mężczyzna który trafia na idiotki, wyśmiewające jego wzrost? Nie ma
@chomiczek_123: Jasne, wyszedłem poza rozmowę o rynek matrymonialny, ale chodziło mi, że powinno się spierać "kto ma gorzej", bo potem są kwiatki jak obrazek wyżej. Nie powinno się idealizować jednej z płci, a drugą nienawidzić, ale spierać jak najbardziej. Rozmowa to klucz do zrozumienia w czym tkwi frustracja.
@kosapawel: > no ok, ale wiesz że na takich tępych grupach siedzą tepe laski? Normalne dziewczyny nie wchodzą na takie grupy bo nie mają czasu i chęci. Są normalne dziewczyny, mało ich ale są.

to twoja opinia, niczym nie poparta
@chomiczek_123:

Ludzie tutaj, rzadko kiedy, potrafią rozmawiać. Jedynie kłócą się ze sobą i wyzywają.

Pełna zgoda, chociaż to chyba wyraz czasów.
Do dzisiaj sobie pluje w brodę, że nie zapisałem linka, ale był taki artykuł pod nazwą "W dyskusji nie chcemy rozmawiać, chcemy dominować nad oponentem".

I może źle się wyraziłem, spór jako rozmawiać o problemach, a nie jako udowodnić która płeć jest bardziej do dupy.
Z swojej własnej perspektywy powiem że każda następna była lepsza od poprzedniej :).

Kobiety to fajny dodatek, ale nigdy nie powinny być priorytetem.


@classics107: pięknie powiedziane, sam o tym wspominałem wcześniej. Generalnie dodałbym jeszcze, że człowiek musi sam ze sobą być szczęśliwy, dopiero wtedy ewentualnie szukać drugiej osoby, nigdy nie na odwrót.