Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bdm_bq: Wydaje mi się, że Belkin nie ma szans z Haackiem mimo wszystko. Haack jeszcze niewypelnia klasy 100 kg. Belkin nawet nie zbliżył się do 1000 kg bez taśm. Pojedynek Belkin w tasmach vs Haack mógłby być ciekawy xD
co blok to przebija lifty o to 2,5-5kg. Liniowo, kilka tygodni, na tych samych akcesoriach leci po 2,5kg z tygodnia na tydzień i finalnie robi PR. Niesamowite.


@bdm_bq: Dokładnie, non stop dokłada i końca nie widać.
  • 1
@DywanTv: Ale kto broni Haackowi wejść w taśmy (σ ͜ʖσ)
Belkin sam pisał że to nie jest tak, że taśmy dodają mu 100kg. On po prostu siadał głównie w taśmach, wcześniej dodatkowo w single. Z drugiej strony faktycznie do 100, razem z jakimś water cutem to Haack ma z 10kg zapasu.
@bdm_bq:

Ale kto broni Haackowi wejść w taśmy (σ ͜ʖσ)


Kontuzje, których przy siadach w taśmach dawno temu się nabawił zapewne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No on nie lubi taśm po prostu.
@IntruderXXL:
w którymś podcascie mówił, że siadał w taśmach ale kolana bolały. Czwórki naderwał/naciągnął ostatnio przy trzecim podejściu na zawodach i zaskakująco szybko z tego wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czwórki naderwał/naciągnął ostatnio przy trzecim podejściu na zawodach i zaskakująco szybko z tego wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bdm_bq: Tak ale mówił też jak dobrze pamiętam że miał kontuzje (urwał?) czwórki 2-3 lata temu jakoś? Coś takiego mi się przypomina no ale nie jestem pewien. W każdym razie pamiętam że wielokrotnie wspominał że z kolanami miał problemy.
w kilka tygodni to zaleczył. 6-8 tygodni czy jakoś tak, to raczej nic poważnego.


@bdm_bq: Nie psuj mu narracji bo już nie ma do czego innego się przyczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darksed: @bdm_bq: @DywanTv: Akurat John Haack jest jednym z aktywnych zawodników których najbardziej szanuje.
Gość trenuje 18lat, właściwie świadomie czy nie, przeszedł właściwą drogę. Można powiedzieć książkowy przykład, jak zbudować zawodnika aby osiągnął szczyt swojego potencjału.

Do tego gość ma wybitną ławkę i ciąg... a to oznacza że gość wie co robi,ma głowę na karku i #!$%@?.
Zupełne przeciwieństwo ludzi co mają dobrą ławę i żałosny ciag, albo żałosną