Wpis z mikrobloga

Drodzy, przedstawiam wam pierwszą nadaną w tym roku #wykopaka. Liczyłam, że będzie też pierwszą na tagu #pokapake, ale @olelek mnie uprzedził. Okazuje się, że mój nadawca jest w gorącej wodzie kąpany tak samo jak ja i dzięki mojej szybkiej weryfikacji, już dziś mogę się cieszyć moją piękną paczuszką. Moją tegoroczną mikołajką okazała się być @Shyvana, czego w życiu bym się nie spodziewała. Faktycznie mi się poszczęściło, mieć za nadawcę i odbiorcę mirabelki.
Paczka była przepięknie zapakowana, list przemilusi (okazuje się, że jesteśmy w tym samym wieku), ale zawartość to jest złoto. Polecę zgodnie z listą od mojej Mikołajki:
Dylemat Wagonika - nie znałam tej gry, ale niebieski strasznie się ucieszył jak zobaczył, więc zakładam że jeszcze dziś będzie testowana
Czarne historie - bardzo lubię, całe szczęście mam zupełnie inną wersję, więc teraz będę miała 2 razy więcej zabawy
Puzzle - napisałam w opisie, że marzą mi się puzzle, ale ciągle odkładam zakup w czasie. No i mam puzzle. I to nie byle jakie, bo z motywem z mojego ulubionego filmu. #teamgimli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akcesoria piekarnicze - są śliczne i z pewnością się przydadzą, co prawda nie zjadłam jeszcze pierników pieczonych kilka dni temu, ale to nie jest przecież powód żeby nie upiec czegoś nowego.
Ocieplacz z pieskiem - chyba żyję pod kamieniem, bo nie miałam nawet świadomości, że takie cuda istnieją. Zmarźluchowi takiemu jak ja przyda się ten cud techniki, a że jeszcze jest z pieskiem to +1000 do fajności
Słodyczki - okazuje się, że kolejna rzecz nas łączy. Wielu z tych rzeczy nie miałam okazji próbować, więc bardzo się cieszę, że trafiły do mojej paczuchy. Gorącą czekoladę zrobię sobie od razu jak skończę ten wpis, coś mi się od życia należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shyvana jeszcze raz najmocniej dziękuję, paczka od Ciebie sprawiła mi niezwykłą przyjemność. Buzia mi się cieszyła jak tylko wyjęłam paczkę z paczkomatu. Wszystkim mirkom życzę takich pięknych paczek, wesołych świąt ʕʔ
Burczan - Drodzy, przedstawiam wam pierwszą nadaną w tym roku #wykopaka. Liczyłam, że...

źródło: comment_1638876790ZIL5TgvcBpW3QfRhzPTWX9.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Burczan: bardzo się cieszę, że paczucha przypadła do gustu, mieć takiego odbiorcę to sama przyjemność ( ʖ̯)

Co do puzzli mialam delikatne obawienia, czy 1000 części to nie przesada jak na początek, ale uznalam że w Ciebie wierzę ( ͡º ͜ʖ͡º) w końcu jak można nie ułożyć puzzli z motywem władcy pierścieni ( ) proszę
@Shyvana:

Co do puzzli mialam delikatne obawienia, czy 1000 części to nie przesada jak na początek, ale uznalam że w Ciebie wierzę

Ja się ostatnio wziąłem za puzzlowanie, to 500 w jeden wieczór weszły, a 1000 zacząłem, zostawiłem i ostatnio schowałem do pudełka xD

Poza tym jestem oburzony, że znowu nie jesteś moim mikołajem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)