Wpis z mikrobloga

Ostatnio pomyślałem że zmierzyłbym się w końcu z malowaniem #warhammer40k , ale jak zobaczyłem ceny modeli i farb, to stwierdziłem że 20zł is best I can do, także przed Państwem: Poorhammer 40k, czyli projekt oparty o zabawkową wywrotkę z aliexpressu :)
PS: wiem że pewnie jest w opór niekanonicznie, ale nigdy nie grałem w nic z uni 40k, mimo że stylistyka zawsze mi się bardzo podobała i od dawna sobie obiecuję to zmienić :<
#modelarstwo #diy #hobby
Pobierz Deems - Ostatnio pomyślałem że zmierzyłbym się w końcu z malowaniem #warhammer40k , a...
źródło: comment_16387844459czgGDq4I10Sqvont8vSWz.jpg
  • 46
@Deems: Jak to niekanoniczny? Przecież takie pojazdy pewnie na jakimś gówno-świecie (czyli takim gdzie technika jest mniej więcej na poziomie współczesnej ziemi) imperium na pewno są. A orkowie mogą z szabrować absolutnie wszystko.

Taki "battle wagon" jest jak najbardziej kanoniczny. Brakuje tylko trochę dakka na tym woziku, ale dakka i tak nigdy nie jest doś ć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChochlikLucek: No to jeśli jest kanonicznie to czystym przypadkiem :D a co do dakka, to jak się zaprzyjaźnię trochę lepiej z moją drukarką 3d, to mam zamiar wrzucić na wywrotkę jakieś działko, bo specjalnie zrobiłem tam płaską podłogę ;d
@Deems: Kasa to wierzchołek i spora część tej góry lodowej, ale też w sumie w obliczu innych zainteresowań i prozy życia po prostu brak mi czasu. A szkoda, bo lore WH40k od dzieciństwa jest moje ulubiene. Ale kto wie, może kiedyś :). Powodzenia w Twoim WAAAAGHH :D.
mam zamiar wrzucić na wywrotkę jakieś działk


@Deems: Ewentualnie, idąc w duchu poorhammer, zrobić z kredek czy tekturowej rolki etc. zamiast działka taką rakietę balistyczną Deathstrike.

To byłoby bardzo śmieszne - zieloni chłopacy zwędzili Imperium broń masowej zagłady i wiozą sobie ją na zwyczajnej, przerobionej cywilnej wywrotce, bo orkowa logika ( )
Pobierz ChochlikLucek - > mam zamiar wrzucić na wywrotkę jakieś działk

@Deems: Ewentualnie...
źródło: comment_1638790246iODkJLgqBSoQ43BpyhvetF.jpg