Wpis z mikrobloga

@nocnyfilm: Zapomniałem o tej rekrutacji (miałem kilka procesów w tym samym czasie, nie wiem po co to sobie robiłem xD) a jak sobie przypomniałem to jestem bardzo ciekawy wyniku, bo robiłem jakiś gównopsychotest przez godzinę
@wpoldokomina: Przed nowym rokiem roboty jest od #!$%@? na rynku, firmy już mają ustalone budżety etc. Miałem chyba z 10 rozmów od października (chora liczba, więcej tego nie powtórzę xD z każdym pogadać, każdemu odmówić etc) i po każdej tez miałem odpowiedź po max dwóch dniach. Jeden wyjątek to miałem odp po miesiącu czy jestem nadal zainteresowany z jakiejś małej firmy i ta firma wspomniana wyżej. No i jeszcze mBank, ale
@wpoldokomina: no i jesli chodzi o .NET - im więcej siana mówisz (nawet głupie liczby) tym te rozmowy są prostsze i bardziej są w stylu "a jak byś zrobił XYZ, co myślisz o YZX". Rzygać się chce po tylu rozmowach odpowiadając na pytanie czym różni się interfejs od klasy abstrakcyjnej. Na każdej rozmowie pytają też o unit testy (bardzo lubię), nie wiem po co jak realia i tak znamy. W mojej
dlatego nie robiłem żadnych zadań rekrutacyjnych. Tym testem wzięła mnie z zaskoczenia laska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś chciał mi wcisnąć "proste" zadanie na 2h to od razu mówiłem, że nie mam na to czasu


@szmichal: Szanuję. Zadania to syf i cieszy mnie, że są ludzie co też ich nie robią.
@hard1: Przy jednej rekrutacji miałem taką fajną platofrmę ala hackerrank, mega proste zadanka, time limit na 15 min. To mi się podobało. Pokazuje, jak rzeczywiście piszesz kodzik a nie czy znasz SOLID którego i tak nikt dobrze nie ogarnia (w tym ja przyznaje się bez bicia)