Wpis z mikrobloga

Zostałam ostatnio poproszona o sfotografowanie dwóch fundacyjnych psiaków, które szukają domu.
Przed Wami jeden z nich - Tango.

Tango to około trzyletni samiec w typie amstaffa. Najprawdopodobniej jeden z tych piesków z pseudo, co to miały być dodatkiem w domu, ale okazało się że ów dodatek jest zbyt wymagający. To co mogę na pewno powiedzieć o tym psie, że jego usposobienie i temperament łapią za serce. Radosny, niesamowicie bezpośredni pies, bardzo, ale to bardzo łaknący kontaktu z człowiekiem, wpatrzony i skupiony, widać jak bardzo brakuje mu interakcji i relacji. Kiedy ja stałam za aparatem, pałeczkę w ogarnianiu psa przejął mój niebeski, bawiąc się z nim jak swój ze swoim. Tango jest niezwykle żywiołowy, bardzo, ale to bardzo skoczny, naładowany energią, idealnie sprawdzi się dla osoby bardzo aktywnej, ale chcącej jednocześnie trenować z psem bull sporty. Nie był uczony wielu rzeczy, ale łapie w mig, mimo że jest nieco nachalny, potrafi się ogarnąć i skupić, wyciszając choć na chwilę.
Niestety nasze spotkanie polegało tylko na zrobieniu zdjęć i krótkiej zabawie, później Tango został poproszony o powrót do boksu. On wyraźnie zgasł, skurczył się, a my do teraz jesteśmy rozbici.

Tango przebywa w hotelu dla psów pod Bielsko-Białą.

#psy #pokazpsa #adopcjazwierzat #fotografia #mojezdjecie #feels #bielskobiala #slask #malopolska
Pobierz
źródło: comment_1638773310ztTGVDyPuOWahNVXVmtgt8.jpg
  • 24
@lebort: ludzie mają tendencje do dziwienia się rzeczom, których nie rozumieją, to normalne. Na szczęście ludzie są różni i rozumieją różne rzeczy.

@Zerp: ja to znam tylko z wypowiedzi wykopów, których wiedza o życiu rzadko kiedy wychodzi poza progi mentalnej piwnicy, w której się zakneblowali. Mam za sobą adopcję suki ast, rodzice mają adoptowaną ast x sbt, obecnie mam sbt z hodowli i uwierz, procent przykrych doświadczeń ze strony ludzi
@lebort: bo słuchasz złych ludzi ¯\_(ツ)_/¯

To są psy uber skupione na swoich ludziach, pełne energii, gotowe do pracy z tobą w każdej chwili i wpatrzone w ciebie jak cielę w malowane wrota. Często za psami nie przepadają, jak wszystkie terriery zresztą, ale to też nie reguła. Właściciele takich psów często mówią że serducho mają jeszcze większe niż łeb.

Ale jak już wcześniej padło, potrzebują mnóstwa pracy, bo to wulkany energii,