Wpis z mikrobloga

@bdm_bq: Trzeba dodać, że Ray startuje w IPF- ie, więc po rekordowych podejściach był zawsze badany. Oczywiście ze wspomagania korzystał, ale samo widmo testów sprawia, że trzeba się oczyścić przed startem.Dlatego raczej obstawiłbym tak jak Ty, nałożenie wielu składowych, a nie zejście ze środków. Nie jest to temat zero - jedynkowy.

Zresztą, nie wiem skąd przekonanie u Intrudera, że zwiększenie ilości środków jest wprost proporcjonalne do progresu. Tak to nie
  • Odpowiedz
Zresztą, nie wiem skąd przekonanie u Intrudera, że zwiększenie ilości środków jest wprost proporcjonalne do progresu. Tak to nie działa. Sporo zawodników z topki wcale nie używa dawek z kosmosu. Prędzej można takie cyklony spotkać u średniaków.


@Kyriakos: Ale ja nie twierdzę, że wszyscy najlepsi są najlepsi bo biorą najwięcej koksu, NIE! (chociaż są i tacy) Ale biorą k--s i to jest oczywiste, ale co i jakie dawki to już
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Dawaj wbijaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to teraz zrobisz to czeka cię natychmiastowo total 1060-1150kg czyli światowa czołówka. A przy twojej NIELUDZKIEJ genetyce to będzie jeszcze lepiej
  • Odpowiedz
jak to teraz zrobisz to czeka cię natychmiastowo total 1060-1150kg czyli światowa czołówka


@Darksed: Ja właśnie pod to przygotowuje grunt. Buduje fundamenty, ogarniam rzeczy które mogę ogarnąć bez b---y, jak np technika.
I jak prace nad tym wszystkim dobiegną końca, wejdę na b---ę i skupie się wyłącznie na budowaniu siły i zobaczymy dokąd zajdę.
  • Odpowiedz
To daj jakiś konkret( ͡° ͜ʖ ͡°) B---a pierwsza połowa 2022 a start końcówka 2022?


@Darksed: Gdy masz cel osiągnięcie największej możliwej siły jaka jest Ci dana, to nie można tutaj określić konkretnej daty.
Najpierw najważniejsze jest wypracowanie wszystkiego czego się da naturalnie. Popełnienie większości błędów przed wejściem na b---ę, bo one po prostu wtedy kosztują mniej.

To potem na b----e pozwoli dojść jeszcze dalej, albo dojść do
  • Odpowiedz
nie będę już nagle przebudowywał techniki


@IntruderXXL: W takim razie to jest "nigdy", bo jeśli zaczniesz wbijać to oprócz wyniku także pójdzie Ci waga w górę, zmienią się proporcje biomechaniczne i ruch sztangi w ćwiczeniu gdy byłeś ~15kg lżejszy może Ci nie pasować
  • Odpowiedz
W takim razie to jest "nigdy", bo jeśli zaczniesz wbijać to oprócz wyniku także pójdzie Ci waga w górę, zmienią się proporcje biomechaniczne i ruch sztangi w ćwiczeniu gdy byłeś ~15kg lżejszy może Ci nie pasować


@Poemat: Jasna sprawa, dlatego wspominam o "drobniejszych poprawkach techniki." Ale nie chciałbym startować koksu w głowie mając plan totalnej przebudowy boju... tak jak np teraz to robie z wyciskaniem, bo to po prostu nie
  • Odpowiedz
  • 6
@IntruderXXL wypowiadasz sie na temat tego wplywa towar na wyniki a nigdy nie byles ON. Wiec Twoja wiedza opiera sie wylacznie na poszlakach i domyslach. Nikt z robiacych wyniki nie mowi ile bral ile bierze. Nie masz o tym zielonego pojecia.
Rownie dobrze, bazujac na poszlakach mozna podwazac Twoje wyniki. Począwszy od naturalnosci po fake plates.
  • Odpowiedz
Wiec Twoja wiedza opiera sie wylacznie na poszlakach i domyslach. Nikt z robiacych wyniki nie mowi ile bral ile bierze


@bst: Szczerze mówiąc mnie nie obchodzi kto ile dokładnie bierze, ważne że bierze. I są osoby z samego szczytu, które OTWARCIE o tym mówią, kiedy weszły i ile im dały sterydy... I jest to właśnie te 15-25% na najwyższym poziomie.

Niestety, marne i słabe osobniki których u nas pełno, którzy
  • Odpowiedz