Wpis z mikrobloga

@bdm_bq: bo ty nic nie rozumiesz, jak @IntruderXXL spada z wynikami albo stoi od dwóch lat w miejscu (po zaskakująca dużym skoku w latach poprzednich) to jest to wina eksperymentów treningowych, choroby czy retrogradacji merkurego, ale jak występuje to u kogoś innego to jest to wynik zejścia z bomby / braku możliwości dokładania już bomby / wiecznej kontuzji. kumasz???
  • Odpowiedz
@deshix: Nie wiem do czego bijesz... Ja dokładnie opisuje jak to wygląda u mnie.
U innych wygląda to zgoła inaczej, i to co piszą/robią pozwala właśnie wyciągać takie a nie inne wnioski.

Naturalnie robiąc ~900kg ile mam dodawać rocznie? Po 50kg rok w rok? I odnoszę takie wrażenie że nikt mi nie chce wierzyć w to co piszę, co robię treningowo... Ja nie mam "ściany" ja nie czuje żebym się zbliżył
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@deshix: no może dlatego, że @IntruderXXL jedzie bez bomby? xD to z czego innego ma to wynikać? A gość taki jak Ray, który kręcił total na poziomie kosmicznym, nagle spada akurat wtedy gdy chce machnąć dziecko? To co się mogło wydarzyć i dlaczego spadł total w tamtym momencie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deshix: Naprawdę nie widzisz różnicy między jednym z najlepszych na świecie trójboistów, a gościem z wykopu, który dźwiga amatorsko? Chłop ponad 3 lata mówi, że jest naturalny i jest masa logicznych argumentów, które to potwierdzają. Nie wiem czy ktokolwiek mógłby komuś wpierać tyle czasu kłamstwo, nie mając z tego ŻADNYCH profitów. Chyba, że jakiś mocno je nięty na łeb, ale @IntruderXXL wydaje się całkiem normalny.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:
pewnie jest w tym trochę racji, że zszedł i wyniki poleciały. Ale myślę, że tam się nałożyło sporo czynników. Zejście z towaru i 200kg mniej w totalu tylko przez to? jakoś ciężko uwierzyć.
  • Odpowiedz
Zejście z towaru i 200kg mniej w totalu tylko przez to? jakoś ciężko uwierzyć.


@bdm_bq: Dlaczego ciężko uwierzyć? Zrobił szczyt formy na 7 miesięcy przed. Walną swój najlepszy wynik w karierze... czyli możemy przypuszczać że najgrubsza bomba leciała. I od tego momentu zszedł z bomby i stwierdził że będzie przez ten okres jechał naturalnie.

Te nieudane zawody kilka miesięcy potem, pewnie mu otworzyły oczy jak to naturalnie jest przesrane, no spalił
  • Odpowiedz
zawody gdzie zrobił 937,5kg pokazały na jakim poziomie są wyniki bez bomby.


@IntruderXXL:
raczej na jakim poziomie były w danej chwili. Naciągana ta teoria, jak dla mnie to tylko jeden z czynników. Nagle chłop ponad 10% lżejszy, inne dźwignie inne czucie ruchu. Mniej/bez towaru, jakieś zamieszanie w życiu, być może problemy ze zdrowiem po drodze ¯\_(ツ)_/¯Już pomijając fakt, że przy tych wynikach i wadze start 7 miesięcy po absolutnym peaku formy
  • Odpowiedz
Ja tam nie wierzę w te 20%, ani jedną przyczynę tego spadku jego formy, ale życzę Ci żeby tak było bo wg wyliczeń będziesz zaraz za Williamsem jak w końcu wejdziesz i wystartujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bdm_bq: Dziękuję. Szczerze mówiąc ja jestem tego PEWIEN :) Pewien tego, kilka latek na bombie pozwoli mi zwiększyć wynik o 15-25% względem tego na czym skończę naturalnie.

A jak będzie?
  • Odpowiedz