Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: > @deshix: https://www.openpowerlifting.org/u/raywilliams1

@IntruderXXL: ale masz coś na poparcie tezy? Bo to, że spadł z totalem aż tyle nie musi wynikać z jednego czynnika. Przypomnij sobie jak poskładał Cie Covid i o ile mniej wykręciłbyś np miesiąc później? Wiem, że psuje to trochę narracje o tym, że doping to 20%, ale jest masa innych losowych sytuacji zdrowotno-życiowych.
@deshix: Nie wiem do czego bijesz... Ja dokładnie opisuje jak to wygląda u mnie.
U innych wygląda to zgoła inaczej, i to co piszą/robią pozwala właśnie wyciągać takie a nie inne wnioski.

Naturalnie robiąc ~900kg ile mam dodawać rocznie? Po 50kg rok w rok? I odnoszę takie wrażenie że nikt mi nie chce wierzyć w to co piszę, co robię treningowo... Ja nie mam "ściany" ja nie czuje żebym się zbliżył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deshix: Naprawdę nie widzisz różnicy między jednym z najlepszych na świecie trójboistów, a gościem z wykopu, który dźwiga amatorsko? Chłop ponad 3 lata mówi, że jest naturalny i jest masa logicznych argumentów, które to potwierdzają. Nie wiem czy ktokolwiek mógłby komuś wpierać tyle czasu kłamstwo, nie mając z tego ŻADNYCH profitów. Chyba, że jakiś mocno je nięty na łeb, ale @IntruderXXL wydaje się całkiem normalny.
@IntruderXXL:
pewnie jest w tym trochę racji, że zszedł i wyniki poleciały. Ale myślę, że tam się nałożyło sporo czynników. Zejście z towaru i 200kg mniej w totalu tylko przez to? jakoś ciężko uwierzyć.
Zejście z towaru i 200kg mniej w totalu tylko przez to? jakoś ciężko uwierzyć.


@bdm_bq: Dlaczego ciężko uwierzyć? Zrobił szczyt formy na 7 miesięcy przed. Walną swój najlepszy wynik w karierze... czyli możemy przypuszczać że najgrubsza bomba leciała. I od tego momentu zszedł z bomby i stwierdził że będzie przez ten okres jechał naturalnie.

Te nieudane zawody kilka miesięcy potem, pewnie mu otworzyły oczy jak to naturalnie jest przesrane, no spalił
zawody gdzie zrobił 937,5kg pokazały na jakim poziomie są wyniki bez bomby.


@IntruderXXL:
raczej na jakim poziomie były w danej chwili. Naciągana ta teoria, jak dla mnie to tylko jeden z czynników. Nagle chłop ponad 10% lżejszy, inne dźwignie inne czucie ruchu. Mniej/bez towaru, jakieś zamieszanie w życiu, być może problemy ze zdrowiem po drodze ¯\_(ツ)_/¯Już pomijając fakt, że przy tych wynikach i wadze start 7 miesięcy po absolutnym peaku formy
Ja tam nie wierzę w te 20%, ani jedną przyczynę tego spadku jego formy, ale życzę Ci żeby tak było bo wg wyliczeń będziesz zaraz za Williamsem jak w końcu wejdziesz i wystartujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bdm_bq: Dziękuję. Szczerze mówiąc ja jestem tego PEWIEN :) Pewien tego, kilka latek na bombie pozwoli mi zwiększyć wynik o 15-25% względem tego na czym skończę naturalnie.

A jak będzie?