Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 521
Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystycznym ale to już jest takie zezwalanie na umieranie. Ona jest chora, potrzebuje konkretnego leczenia a ludzie jeszcze jej piszą jaka jest piękna itp. a jej fotograf to już w ogóle nie widzi problemu. Pewnego dnia ona po prostu umrze, bo już teraz wygląda jak prawdziwy szkielet ( _)
Link do jej profilu w komentarzu
#anoreksja #zdrowie #rozowepaski ##!$%@?
N.....u - Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystyczny...

źródło: comment_1638690280QGzfAeSYTCNWMMGhyxgxkR.jpg

Pobierz
  • 225
  • Odpowiedz
Pzecież ona jest dorosła, ma 100% świadomości swojej choroby i pracuje w taki sposób, zarabiając pieniądze. Może to jest jej jedyna praca zarobkowa, którą może wykonywać?


@heill: To tak jak z alkoholikiem czy narkomanowi: zabierając mu butelkę odbierasz mu wolność i władzę nad swoim życiem- czasem pijaństwo to też jego sposób na zarobek- vide niektórzy jutuberzy. Jednak jej najbliższym i każdemu powinno zależeć, żeby nie zabijali się i należy piętnować
  • Odpowiedz
@Goronco: No to może weź się za robotę i napisz jakiś post w temacie samobójstw mężczyzn? Zrób może jakąś kampanię, poszukaj sponsorów, reklam, pomocy dla mężczyzn w Polsce? Może zacznij coś robić zamiast narzekać?

A zaburzenia odżywiania to poważny problem kobiet i MĘŻCZYZN także.
  • Odpowiedz
@Nananunu: ludzie są głupi, nie umieją się o siebie zatroszczyć a często nawet nie chcą się tego nauczyć. Tak jak alkoholicy, narkomani, itp. W ogóle mi nie szkoda takich ludzi, tylko ich bliskich którzy się o nich martwią.
  • Odpowiedz
@Nananunu: Masz rację, ale denerwuje mnie jedno. Wcale nie jest jak piszesz, że ktoś jej pisze, że jest piękna. Może na maxmodels, bo oceniają to też jako dzieło, przekaz, kontrowersję. Ale wejdź sobie na takiego TT z taką laską. Wszyscy piszą, że jest chora, że to niezdrowe, że tak nie można, zamknąć do szpitala, kościotrup. W tym samym czasie laski po 250kg, wyglądające jak pontony cellulitu zbierają fejm na tiktoku,
  • Odpowiedz
Napewno nie wydaje dużo na catering dietetyczny (he,he)

Zakochałem się raz w dzewczynie która była do niej podobna ,nie z twarzy ale wagowo już tak, niestety dała mi kosza x)
  • Odpowiedz