Wpis z mikrobloga

@lehv: "Antyszczepy" cały czas to samo.
Kończyć ten #!$%@? cyrk żenady komunizmu i faszyzmu.
Ogłosić to co jest prawdą czyli szczepienie nei zapobiega zakazeniu, przechorowaniu, hospitalizacji, nie gwarantuje że nie bedzie zgonu ale może pomóc podczas choroby.
Prosze sie zaszczepic kto chce dla własnego zdrowia i zycia.
Likwidujemy wszystkie paszporty, restrykcje, pomysły z lockdownami, zdalne szkoły które nei mają sensu i niech życie wróci do normalności bo ludzie ze strachu i
@lehv Szczepionka mogła uratować im życie, ale też mogłaby ich zabić.
Podjęli decyzję jako wolni ludzie w wolnym kraju.

Dlaczego wy lewaki tak bardzo pieprzycie o możliwości eutanazji, a jednocześnie zabraniacie im decydować o życiu.

Antyokularniku!
Szczepionka mogła uratować im życie, ale też mogłaby ich zabić.

Podjęli decyzję jako wolni ludzie w wolnym kraju.


@Volki: po co pchali sie do szpitala jak nie chcą medycznej pomocy, moga zdychac wolno w domq.

medycyna proponuje szczepiomke to źle, medycyna proponuje respiratorek to dobre

hi po kry ci
@bobikufel

po co pchali sie do szpitala jak nie chcą medycznej pomocy, moga zdychac wolno w domq.

A po co ludziom, którzy chcą się zabić, eutanazja? Niech robią to w domu.
A po co ludziom, którzy chcą się zabić, chcą eutanazji? Niech robią to w domu.


@Volki: +1 z tym nie mam problemu. kwestia prawnego rozwiązania.

Bo płacą składki.


@Volki: No ale jak wierzysz wybiórczo w medycynę to po co korzystać?
Składki sa obowiąskowe, i to jest głupie, ale wybiórcza wiara jest hipokryzją nie tylko na tle medycznym ale również na tle religijnym większości z was "wierzących nie praktykujących" wybieracie wygodne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bigbluee: od dawien dawna tak było, każdy następny rząd tylko kombinuje co zrobić z tym zgniłym kartoflem zwanym nfz i ZUS.
Pandemia spadła tym #!$%@?ōm z nieba, bo nagle możesz robić takie wały, za jakie w normalnych czasach wynieśliby Cie z budynkiem parlamentu w tydzień.
A teraz cyk, wirus groźny, kagańce, pozwolenia na wyjście z domu i fajrant. Jeśli na cokolwiek zachorujesz masz pecha i radź sobie sam, bo wirus. Z
@lehv: Oczywiście nigdzie nie zostało powiedziane, że

ŻONA BYŁA WCZEŚNIEJ CHORA NA RAKA I BYŁA PO CHEMIOTERAPI, KTÓRA ZNISZCZYŁA JEJ ORGANIZM

Natlenianie żony przyniosło niestety skutki uboczne, bo po chemioterapii miała bardzo kruche naczynia krwionośne. Nastąpiło uszkodzenie narządów wewnętrznych… Operowali ją trzy razy w ciągu kilku dni. Lekarze mówili, że jest bardzo źle. Raz udało mi się jakoś do niej podejść, pocałowałem ją... Po trzeciej operacji umarła. To była niedziela wielkanocna,
Pobierz
źródło: comment_16384583999sQQfSrxj7grQFtScffndg.jpg
@pureracism:

panika ich pod respirator położyła, a tam już medyk się zna na robocie i żywego nie wypuści


Zgadza sie. Ja bym jeszcze tylko przytoczyl slowa prof. dr hab. Piotra Kuna, kierownika II Katedry Chorób Wewnętrznych UM w Łodzi, ktore dokladniej przyblizaja problem:

jak lekarze pulmonolodzy leczą zapalenie płuc, odparł: "W pulmonologii wobec pacjentów z niewydolnością oddechową od zawsze obowiązywała złota zasada: > za wszelką cenę nie intubować i nie podłączać