Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe że jakikolwiek zwierzak pojawi się w otoczeniu friza to nie jest nauczony niczego, puszczone samopas srają na podłogę, szczanie na pieluchy, kot łazi #!$%@? po blacie czy stole gdzie robią akurat jedzenie, majkel to jest tak poza tresurą jakąkolwiek że szkoda się rozwodzić na jego temat. Ważne że jest sesja na IG i przewijają się na filmach a to że w salonie elegancko rozłożona szmata żeby pies się zeszczał to nic, gdybyśmy tylko mieli jakieś podwórko, względnie kawałek ogrodu gdzie można jednym ruchem otwierania drzwi wypuszczać zwierzę żeby normalnie się załatwiło. A takie zwierze myśli że jest gitówa bo narobił gdzie popadnie to zlatują się ludzie z kamerą i się śmieją to w czym problem, jutro powtórzy ten manewr.
#friz
  • 9
  • Odpowiedz
@Morcin14: wlasnie nie czaje czemu te psy nie lataja ciagle po ogrodku.. przynajmniej 3x dziennie wypuscic je na pare min by tam szczaly to chyba nie jest problem.. nie musza zlazic/zjezdzsc kilka pieter w bloku by pojsc na trawe czy do parku tylko #!$%@? wystraczy uchylic drzwiczki, zero wysilku a dla nich to i tak za duzo. Powinni zwinac mate a za kazde naszczanie na podloge to przyprowadzic tam psa, przylozyc
  • Odpowiedz
@corryand: Powiedziałbym ze lenistwo ale #!$%@? rozkładać i zbierać te zaszczane maty też ktoś musi xD Chyba że off kamera zajmuje się tym jakaś asystentka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morcin14: na bank asystenci to robia albo pani sprzatajaca bo przychodzi tam po tych leniwcach sprzatac. Ciekawe czy im sprzata tez w ich prywatnych pokojach i uklada ciuchy w szafach czy pranie robi xD Nie wyobrazam sobie czegos takiego, zeby ktos mi w moich prywatnych rzeczach grzebal bo mam takiego lenia ze chociaz raz na mies nie moge sobie odkurzyc w pokoju podlogi i polek xD
  • Odpowiedz
@kwiatkinawsi: ja #!$%@? niepojete. Ja bym #!$%@? dostal jakby ktos mi grzebal w rzeczach ukladal po swojemu a nie po mojemu nic bym znalezc potem nie mogl a jeszcze balbym sie ze by mi ukradla cos cenniejszego z domu kase, bizuterie czy cokolwiek. A zeby mi jeszcze gacie dotykala skladala to jest naprawde oblesne. Jak im #!$%@? nie wstyd. Dlaczego inni ludzie pracuja duzo wiecej od nich, codziennie wstaja o np.
  • Odpowiedz