Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: a najlepsze jest "o teraz już wychodzę na prosto i wreszcie oszczędzę jakieś konkretne pieniądze!", a tu przypomnienie o ubezpieczeniu samochodu, wymianie filtrów i olejów, a przy okazji tarcze i klocki by się przydało wymienić bo już w zeszłym roku przy zmianie opon gościu mówił o tym.

Dobra dzwonię do mechanika, telefon wypadł z kieszeni - oczywiście spadł już 100 razy i nic mu pewnie nie będzie, o rozbity nosz
ALE TO DZIĘKI WAM TO WSZYSTKO DZIAŁA
Jak podjeżdżam swoją bawarką pod sklep i wyciągam 20k z kieszeni to półki mam pełne a nie jak za komuny.
Jakbyście nie pracowali cały czas i za takie pieniadze to inni nie mogloby mieć wolnego, kupować cały dzień i nie mieliby tylu pieniędzy.
Możecie być z siebie dumni, to wy budujecie ten świat, dziękujemy!
to zmień pracę i naucz się czegoś za co płacą


@wez_idz_sobie: A do tego czasu zdechnę z głodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo zanim czegoś da się nauczyć to trzeba rzucić złą pracę.

Co poniektórzy nie wiedzą bądź nie przyjmują do wiadomości że kołchoz bywa uzależniający. Wiem po sobie.

Siedem lat pracuje na stacjach i stwierdzam, że Ci ludzie co ostrzegali mnie bym nie angażował się w
@Zamanosuke: Daj spokój z urojeniami #!$%@?, zaraz wszyscy rzucają pracę i zostają programistami... A tak na prawdę kiedy wszyscy podwyższają kwalifikację to nie podnosi się nikomu, ilu inżynierów w polszy sra się że mają niskie stawki? Że zachodni koledzy mają lepiej? Trudno żeby było inaczej jak to kolonia handlowo usługowa i nie ma gdzie ich zatrudniać do sensownej pracy, jesteśmy jak jedno wielkie FSO