Wpis z mikrobloga

@TenTypZez jaki poseł co ty #!$%@? xD ludzie spod tagu #bialorus to też politycy? Jakiej partii? Lu to dziewczyna Margot, nie udawaj że nie wiesz o czym mowa bo #neuropa broniła jej tutaj na potęgę

Nie wstyd ci klepać tutaj bzdur i manipulować więc nie gadaj że by ci było wstyd bo brzmi to śmiesznie
Lu to dziewczyna Margot, nie udawaj że nie wiesz o czym mowa bo #neuropa broniła jej tutaj na potęgę


@MikiGRU: Kto jej bronił i w jakiej sprawie? Powiedziałeś, że ona była/jest jakimś idolem neuropy, to chyba powinniśmy ją znać, a ja jakoś nie znam? Btw ogarniasz swoim rozumem taką sytuację, że można kogoś bronić w jakiejś sprawie, bo coś mądrego powiedział/zrobił, a jednocześnie ta osoba nie musi być z automatu twoim
@TenTypZez popytaj kolegów z neuropy bo ciężko dyskutować jak nie wiesz o czym mówisz, oni będą wiedzieć na pewno to ci wyjaśnią

Szkoda że nie ogarniasz swoim rozumiem że można nazwać kogoś idolem za to że bezrefleksyjnie broni czyiś wymysłów, obrażać z tego powodu innych ludzi i uważać że w Polsce jest homofobia bo ktoś sobie coś wymyślił? Tą grupa ludzi była właśnie #neuropa, zapytaj kolegów a później wytykają komuś że
popytaj kolegów z neuropy bo ciężko dyskutować jak nie wiesz o czym mówisz, oni będą wiedzieć na pewno to ci wyjaśnią


@MikiGRU: Ja wiem, co oni mi powiedzą, bo gadam z nimi regularnie. I nie znam ani jednego neuropka, dla którego lu byłby/byłaby idolem. To ty twierdzisz, że jest idolem neuropy to proszę podaj - kogo konkretnie? Kto tak pisał? No i o jakiego fejka przez tego lu wypromowanego ci chodzi?