Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że ktoś może mieć ciężki tydzień za sobą i szuka prostej rozrywki, ale są pewne standardy których po prostu nie można przekraczać.

Godząc się na te obrzydliwości w przestrzeni publicznej, rozpowszechniając je, manifestujecie swoje przyzwolenie na takie zachowania. To nie jest niewinna rozrywka, oglądając sami stajecie się "patologią".

Przerażająca jest ta bezdenna głupota i dalsze przesuwanie granic społecznej akceptacji. Myślałem, że po mordobiciu w rodzaju Fame MMA już nic gorszego nie można wymyślić, ale kolejny raz zostałem negatywnie zaskoczony. Co następne, zawody w ćpaniu Acodinu czy plucie na odległość w oktagonie?
  • 56
@dant123: Ehh, lata temu na fali popularności MMA i różnych programów z "gwiazdami" mówiłem, że z czasem dojdzie do "gwiazd" walczących w klatkach. Trzeba było zbierać sponsorów i wprowadzać pomysł :/

Nie wiem co to ten alkomaster, ale biorąc pod uwagę, że na wykopie musiałem regularnie czarnolistować różne patostreamy, które wybijały się na topowe miejsca w popularności, raczej nie jest co coś co może zaskakiwać ¯\_(ツ)_/¯. Tylko problem, że o ile
Godząc się na te obrzydliwości w przestrzeni publicznej, rozpowszechniając je, manifestujecie swoje przyzwolenie na takie zachowania. To nie jest niewinna rozrywka, oglądając sami stajecie się "patologią".


@dant123: co ty podludziom próbujesz tłumaczyć cywilizowaną mową xD za każdym razem odpowiadają tak samo
- hehe to dla odmóżdżenia, ja tak naprawdę jestem ponad to
- nie płacę za to, oglądam pirackiego streama więc ręki nie przykładam
- wyjmij kij z dupy

każdy, kto
@Iudex: O, mój ulubiony argument - pamiętam jak parę lat temu wchodziła pierwsza edycja warsaw shore, korpoludki w biurze piali, że o jakie to głupie, jacy debile, jakie małpy - a gdy ich pytałem po jaki #!$%@? w takim razie w tym uczestniczą i oglądają, odpowiedź zawsze ta sama: hehe, no mordo ja to tak dla beki ogladam, przecież nie jaram się tym na serio.

No tylko że tak jakby o