Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że ktoś może mieć ciężki tydzień za sobą i szuka prostej rozrywki, ale są pewne standardy których po prostu nie można przekraczać.

Godząc się na te obrzydliwości w przestrzeni publicznej, rozpowszechniając je, manifestujecie swoje przyzwolenie na takie zachowania. To nie jest niewinna rozrywka, oglądając sami stajecie się "patologią".

Przerażająca jest ta bezdenna głupota i dalsze przesuwanie granic społecznej akceptacji. Myślałem, że po mordobiciu w rodzaju Fame MMA już nic gorszego nie można wymyślić, ale kolejny raz zostałem negatywnie zaskoczony. Co następne, zawody w ćpaniu Acodinu czy plucie na odległość w oktagonie?
  • 56
Jeszcze sporo przed nami. Myślę że zawody w słoneczko z ekipą presudo celebrytów są jak najbardziej w naszym zasięgu.
@dant123: Mi się na fb wyświetlił taki film, co jedna karyna stoi i druga ją uderza raz z plaskacza w mordę, potem ta druga uderza tą pierwszą i potem się zaczynają całować. Dalej mam wielkie wtf co to miało w ogóle być. A przecież skoro to kręcą to znaczy, że ktoś to ogląda...
@dant123: zawsze mnie skręca jak słyszę od kogoś "ja to oglądam dla beki" albo coś w tym stylu. Oglądając te wszystkie patostreamy, mma i inne "rozrywki" dla "beki" ludzie przyczyniają się do promowania tego gówna. Do tego jeszcze potem te pseudo gwiazdy zarabiają za jeden występ tyle co niektórzy widzowie przez całe życie, ale spoko, oni to tylko dla beki oglądają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)