Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: Nie starczyło odwagi żeby odpowiedzieć na resztę wpisu? xD

@aarahon: na co mam odpowiadać? Na konfabulacje i kłamstwa? To to samo jak bym napisał że @aarahon to pijak i pewnie złodziej bo każdy pijak to złodziej. Starczy ci odwagi żeby odpowiedzieć na to?
  • Odpowiedz
Starczy ci odwagi żeby odpowiedzieć na to?


@vin42: Oczywiście, nie jestem pijakiem więc według Ciebie nie jestem też złodziejem xD

Masz odwagę żeby wskazać gdzie strajk kobiet chciał aborcji na życzenie w każdym momencie trwania ciąży?
  • Odpowiedz
Lempart to musi być jakiś pisowski agent. Nagle z dupy się wzięła, ogłosiła się liderem strajków, które były w zeszłym roku i mogły coś realnie zmienić, i jedyne co zrobiła to roztrwoniła cały ten potencjał społeczny, bo kto normalny chce być utożsamiany z taką postawą, jaką prezentuje ta pani?


@StatekKosmicznyZiemniaki: Przy całej mojej niechęci do pani Lempart, to pisanie takich kocopołów świadczy tylko to tym, że nie masz pojęcia o czym
ZygmnuntIgthorn - > Lempart to musi być jakiś pisowski agent. Nagle z dupy się wzięła...

źródło: comment_163809611344dhbwHIYBuQ898biJwX3j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aokx: Nie wiem skąd przekonanie ze lampartowa to jakaś wyższa czy uprzywilejowana klasa? Przecież to bezrobotna baba z parciem na szkło.
Psiarnia pewnie potraktuje ten wystep jako niską szkodliwość czynu. Szkoda, bo powinna beknąc za to co zrobiła.
  • Odpowiedz
@majk90: Słabo że zrobiła to publicznie i publicznie mówi że to jest ok, nie wiem czy jest jakiś paragraf o demoralizacji społeczeństwa ale mogłaby za to beknąć.
  • Odpowiedz
@StatekKosmicznyZiemniaki: lampart to po prostu obrzydliwa osoba ktora zdolna by byla nasrac do paczkomatu. niestety wszystko co robi to niska szkodliwosc czynu a media daja jej atencje jak dla jakiejs gwiazdki serialu.
@vin42: niby tak ale to wina mediow ze daja jej ta atencje, czy taki walesa by sie mianowal twarza strajkow gdyby ktos inny go nie forsowal? inni strajkujacy bo go pogonili ale wladza chciala rozmawiac tylko z walesa
  • Odpowiedz
@aarahon: jakiś niedorozwinięty jesteś.
Dalej znęcasz się psychicznie nad dziewczyną czy już uwolniła się toksycznego truchła jakim jesteś?
  • Odpowiedz
  • 0
Ta baba to pożyteczne narzędzie w rękach polityków.
Sama jest na tyle ograniczoną że nie rozumie nawet co z nią robią.
  • Odpowiedz
jakiś niedorozwinięty jesteś.


@zwk-: stwierdzasz to po czymś czy tylko tak szczekasz?

Dalej znęcasz się psychicznie nad dziewczyną czy już uwolniła się toksycznego truchła jakim jesteś?


@zwk-: Zapytałem się jej czy tak jest i powiedziała że nie znęcam się nad nią, nie jestem toksycznym truchłem i nie jest moją dziewczyną a narzeczoną.

Od siebie mogę dodać tylko że jeśli wymóg mówienia prawdy jest dla Ciebie oznaką znęcania się i toksyczności
  • Odpowiedz
@Aokx: Lempart to musi być jakiś pisowski agent. Nagle z dupy się wzięła, ogłosiła się liderem strajków, które były w zeszłym roku i mogły coś realnie zmienić, i jedyne co zrobiła to roztrwoniła cały ten potencjał społeczny, bo kto normalny chce być utożsamiany z taką postawą, jaką prezentuje ta pani?


@StatekKosmicznyZiemniaki: jak widać pisowcom się udało
  • Odpowiedz