Wpis z mikrobloga

Jak tutaj pisałem parę miesięcy temu, że Inter dokonał poważnego wzmocnienia wraz z zamianą Conte na Inzaghiego to się ze mnie śmiano, bo jak to, przecież Antonio wygrał w Premier League, więc wiadomo, że lepszy.

Tymczasem piękny Simone z gorszą kadrą (Hakimi > Darmian, Lukaku-Dzeko już bardziej dyskusyjne) zrobił to, czego Conte robić nie umie, tj. nie ośmieszył się w Lidze Mistrzów. Pierwszy awans Interu do fazy pucharowej od wielu lat i to nie w ostatniej kolejce. Conte by tu zrobił -3 punkty, a potem płakał, gdzie jego Messi czy inny Neymar. Do tego Simone nadal w walce o mistrzostwo i Puchar Włoch.

Znowu wygrałem, chociaż kwestia tego, że w lidze włoskiej są znacznie lepsi trenerzy od Conte była oczywista.


#seriea #mecz #inter #intermediolan #contecontent #ligamistrzow
realbs - Jak tutaj pisałem parę miesięcy temu, że Inter dokonał poważnego wzmocnienia...

źródło: comment_1637781808p7d8F1EjEHuqVCcxnLAPfr.jpg

Pobierz
  • 4
@realbs: Simone Inzaghi to jest bardzo dobry trener. Przyszedl do drużyny która została osłabiona i jeszcze zastępuje trenera który słynął ze świetnego motywowania czyli na dzień dobry dostał double kill. Ale Inter od początku sobie dobrze radził, bardzo dobrze zwłaszcza ofensywnie. Potem naszedł mały kryzys i tu Inzaghi znów świetnie zareagował, trochę przesunął środek cieżkości minimalnie do tyłu i Inter nie tracił już tylu bramek, a i ofensywnie dają radę. Mnie
@realbs: Jeszcze jakby ktoś w Interze potrafił strzelać karne to byłoby +4 pkt w tabeli. Przed sezonem to nie wyglądało najlepiej, ale teraz wychodzi że spokojnie mogą powalczyć nawet o obronę tytułu.