Wpis z mikrobloga

@DoggoCS ach pamietam to była pierwsza gra w której z dialogów między NPC usłyszałem legendę o skarbie na północnym zachodzie i w ciemno poszedłem eksplorować i jakie było moje zdumienie i radość gdy dotarłem do skarbu strzeżonego przez smoka mmm mam wyidealizowany obraz tej giery
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@DoggoCS: gra złoto, lepsza od diablo. Szkoda, że 2 i 3 część jest gorsza. Super pomysł z rozwojem postaci. Do tego kilka klas. Grało się. Pamiętam jak do cd-action dodali demko
  • Odpowiedz
@DoggoCS: Niekoniecznie, bo mod moim zdaniem jest niezbalansowany, zadajesz boże obrażenia i otrzymujesz takie same. Krasnolud pod moździerz to kozak jeszcze większy niż w podstawce.
  • Odpowiedz
@DoggoCS: A no to z tym się jak najbardziej zgodę. Zwłaszcza że na laptopach niemożliwym jest zagranie w Sacreda bez lagów. Czemu tak jest to nie wiem do końca. A jak z tym modem jest to nawet nie wiem, przetestuje kiedyś.
  • Odpowiedz
@bolczan: imo największą wadą była ogromna mapa i respawn przeciwników, najpierw się szło w jedną stronę do questa pół godziny wybijając moby, później z powrotem pół godziny wybijając moby (pustynia była najgorsza, nie pamiętam dokładnie nazw lokacji bo ostatni raz grałem w to z 15 lat temu)
  • Odpowiedz