Wpis z mikrobloga

Kilka ciekawych statystyk:
- od początku kryzysu na granicy białoruskiej znajduje się około 20 tysięcy osób
- od początku tego kryzysu migracyjnego do Niemiec udało się przedostać około 6 tysiącom osób

Oznacza to, że Polska broni się gorzej niż w Korei w 2002 w meczu z Portugalią, gdzie skuteczność obrony wynosiła ponad 70%, a przypominam, że #!$%@?śmy wtedy 4:0.

Dodatkowo przegrywamy teraz wojnę hybrydową, nie kinetyczną z amatorami z bliskiego wschodu, a nie z doskanale wyszkoloną portugalską reprezentacją.

Warto pamiętać, że po tym niebywale skutecznym występie dowódca polskiej reprezentacji Jerzy Engel złożył rezygnację ze stanowiska. Ciekawe, czy możemy tego samego oczekiwać od Błaszczaka.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpolakow #bialorus #pilkanozna
Pobierz Majk_ - Kilka ciekawych statystyk: 
- od początku kryzysu na granicy białoruskiej zn...
źródło: comment_1637502194Nl4xxVEDjom5PDm5XS3zgv.jpg
  • 36
@Majk_: Co ty z tymi polaczkami, polaczku jeden. Jeszcze ten ton, ja #!$%@? ale im się #!$%@? nie udało, aż muszę sobie usiąść na klopa z tej radości. Pewnie się nie udało wszystkich wyłapać. Nigdy nie sądziłem ze się to uda. Głównym celem jest powstrzymanie agresji w sposób społecznie akceptowany. Pamiętaj ze po drugiej stronie jest nieobliczalny dyktator, który wymyśli i robi. Ale i tak ciekawi mnie ta twoja radocha polaczku
@Majk_ nie wiem czemu jeszcze tego wpisu nie skasowałeś w momencie w którym ktos ci wytknął, że prawdziwe działania są prowadzone od miesiąca, a ty dajesz dane z całego roku plus nie ma źródeł, ze ci imigranci o których mowisz wszyscy przeszli przez terytorium Polski. Rozumiem piętnowane rządu, ale nie za pomocą fake info...
@Majk_: ale ze ty sie na takie tanie manipulacje ktore przecietny wykopek z dostępem do googla (co wyzej zostałes juz dosc krótko wypunktowany i uciety) to az dziwne, ja rozumiem jakieś przygłupy typu dawny gruszka ale no