Wpis z mikrobloga

Cześć, kontynuuję mój projekt #usniechnijsieantynatalizm.

Przedstawiam Wam te kilka osób z tagu #antynatalizm które się gdzieś pogubiły, cierpią często na #depresja / #chorobapsychiczna. Trwają oni w przekonaniu, że ludzkość powinna zostać unicestwiona gdyż nie potrafią dostrzec w niej nic dobrego.
Pragnę pokazać im, że zagłada ludzkości nie jest jedynym wyjściem, a na świecie jest całe mnóstwo piękna.

Zwracam się do wszystkich z tagów:
#rodzina #dziecko #zycie #przyroda #heheszki #ciekawostki #muzyka #taniec #kiciochpyta #cycki #film #sztuka #malarstwo #fotografia #koty #jedzenie #podroze

Wrzućcie tu coś pięknego.... To co ja dziś wrzucam jest "Niesamowite"...;) Nie tylko muzyka, ale tekst piosenki jest strzałem w dziesiątkę na tym tagu!

dobrego weeeeeeeeeeekendu!
flyingmonsterspaghetti - Cześć, kontynuuję mój projekt #usniechnijsieantynatalizm. 
...
  • 15
@flyingmonsterspaghetti yyye, popraw mnie jeśli się mylę, ale antynataliści dostrzegają pozytywne aspekty życia. Natomiast dostrzegają też te negatywne i ich zdaniem obecność tych drugich powoduje, że prokreacja jest niemoralna. Istnienie puszystych kotków i chwytliwych piosenek nie zmniejsza w żaden sposób ryzyka wystąpienia choroby, inwalidztwa, utraty bliskich, etc. Jeśli już ktoś żyje to niech sobie mizia małe kotki, ale wyrwanie kogoś z niebytu i powiedzenie mu "będziesz doznawał bólu fizycznego i psychicznego, ale
i ich zdaniem obecność tych drugich powoduje, że prokreacja jest niemoralna


@Ivan_Drago: ... czego konsekwencją było by unicestwienie gatunku ludzkiego (i wszystkich innych gatunków, które #antynatalizm z pewnością zechciałby unicestwić).

Naturalną konsekwencją #antynatalizm jest problem ostatnich ludzi - którzy po załamaniu gospodarek, przerwaniu dostaw żywności / leków / środków przeciwbólowych / wody umierali by na raka / z głodu / czy po prostu zjadani żywcem przez swoich zwierzęcych pupilów w niewyobrażalnych
@flyingmonsterspaghetti xD

czego konsekwencją było by unicestwienie gatunku ludzkiego (i wszystkich innych gatunków, które #antynatalizm z pewnością zechciałby unicestwić).


Konsekwencją a nie celem samym w sobie, co starałeś się zasugerować :)

Naturalną konsekwencją #antynatalizm jest problem ostatnich ludzi - którzy po załamaniu gospodarek, przerwaniu dostaw żywności / leków / środków przeciwbólowych / wody umierali by na raka / z głodu / czy po prostu zjadani żywcem przez swoich zwierzęcych pupilów w niewyobrażalnych
Po pierwsze zacytuj gdzie Ivan_Drago "wściekłe zaatakował zwykłych ludzi."


@SuperTimor435: Ale jakże bym śmiał, nie znam @ivan_Drago, nie mam najmniejszego powodu aby twierdzić, że jest on złym człowiekiem - a ponieważ na świecie jest całe mnóstwo dobra w ciemno zakładam że to porządna, miła, dobra osoba - co z resztą sam przyznał!

a potem sugerujesz że jesteśmy przegrywami.


@SuperTimor435: ale gdzie? Deprasja, czy choroba psychczna nie oznacza #przegryw -
@flyingmonsterspaghetti do czasu, misiu pysiu, do czasu... Właśnie to próbuje ci pokazać. Korzystajmy z piękna, jasne, ale pamiętajmy, że wszystko kiedyś się kończy. Na przykład dzisiaj wcinsz schaboszczaka z rodzinką, a jutro błagasz o hajs na leczenie https://www.fundacja-jagoda.pl/karol-stefanczyk/ . No ale wiadomo, tobie ani twoim bliskim się to nie zdarzy. W ogóle to nigdy nikomu się nie zdarza ;)

Ale jakże bym śmiał, nie znam @ivan_Drago, nie mam najmniejszego powodu aby
@Ivan_Drago: > że wszystko kiedyś się kończy. Na przykład dzisiaj wcinasz schaboszczaka z rodzinką, a jutro błagasz o hajs na leczenie

Przyjacielu, czy to powód aby nie zacząć czegoś pięknego? Co w tym złego, że prosisz o pomoc gdy jej potrzebujesz? Będąc dobrym człowiekiem nie powinieneś mieć oporu przed pomaganiem innym jak i przed poproszeniem o pomoc... A ci co potrzebują pomocy, pewnie ją dostaną bo na świecie jest mnóstwo dobra
@flyingmonsterspaghetti myślę, że tak. Myślę, że ból który przeszedł Karol nie jest wart glaskania kotków, wycieczki na łono natury, zaspokojenia zwierzęcych instynktów przez jego rodziców, smaku czekolady, brzmienia fajnej piosenki, itd.

Gdzie napisałem, że proszenie o pomoc jest złe? Kolejny chochoł, nudny się robisz... To sytuacja, która zmusza do proszenia o pomoc jest zła. Jedyną w 100% skuteczną metodą, żeby ustrzec Karola przed poparzeniem było niespładzanie go. No ale wiadomo, każdy chce