Wpis z mikrobloga

@SonOfZeus: Mówi to typ o którym #!$%@? tutaj wiadomo. Może mi brakować do 6paka tyle, ale nadal dzbanie zrzuciłem 11kg w 21 dni. Zrób to bez DNP nie zaczynając redukcij tylko w jej trakcie.

no to może Ty wysrałeś te 11kg jak masz taki fetysz srania że co post o sraniu piszesz.


Ogarnij łeb i przestań się kompromitować. Ja biorąc DNP wykorzystałem je jak należy. To, że zacząłem je żreć jako
@pansterydziasz:
bo się śmiejesz z innego wykopka a sam wyglądasz gorzej niż natural co nigdy na siłowni nie był.
I po wstawienie swoich efektów jak każdy Ci pocisnął się spłakałeś i usunąłeś posty.

wykorzystałem je jak należy

przy takim bf to tłuszcz sam leci jak dupe od komputera sie odciagnie a nie uzywa dnp
bo się śmiejesz z innego wykopka a sam wyglądasz gorzej niż natural co nigdy na siłowni nie był.


xD No wiadomo, że tak, każdy przypadkowy przechodzień wygląda lepiej ode mnie. Gdzie Twoje zdjęcia? A no tak - i tak nie wrzucisz, a jak wrzucisz to nie swoje.

I po wstawienie swoich efektów jak każdy Ci pocisnął się spłakałeś i usunąłeś posty.


Tak spłakałem się i co w związku z tym? Może on
@pansterydziasz:

xD No wiadomo, że tak, każdy przypadkowy przechodzień wygląda lepiej ode mnie.


tak, wygląda

Gdzie Twoje zdjęcia? A no tak - i tak nie wrzucisz, a jak wrzucisz to nie swoje.


nie wrzucę, po co? nie szukam tu kolegów/klientów/kogokolwiek
tak, wygląda


@SonOfZeus: Nie nie wygląda i nie rób z siebie debila.

nie wrzucę, po co? nie szukam tu kolegów/klientów/kogokolwiek


Wiadomo. #!$%@? masz do zaprezentowania pewnie, ale będziesz mi cisnął od naturala bez siłki :)