Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Słuchajcie akcji:
Znajomek potrzebował przejazdu na @BlaBlaCar #blablacar
Znalazł przejazd Gorzów -> Warszawa
Wszystko git. Miejsca są. Jedna laska tylko zarezerwowała.
Klepnął, automatycznie potwierdziło.
Wieczorem jednak dostaje wiadomość od kierowcy, że jest komplet i jednak miejsca nie ma.
Ale przejazd nadal widnieje.
Poprosił swojego #rozowypasek żeby z jej konta zarezerwowała.
Klepneła.
Po chwili dzwoni typek i pyta skąd ją zabrać żeby było jej wygodnie.
Ona mówi, że chodzi o jej faceta i czy jest ok?
Koles potwierdza ze wszystko gra.
Rozłącza się.
I po jakimś czasie anuluje przejazd xD

Kumpel zakłada fejk konto jako laska i sprawdza, że przejazd nadal widnieje.
Rezerwuje miejsce i ta sama historia :D
Szybki telefon od kierowcy skąd zabrać.
Trochę typek zbaraniał bo poznał głos i pyta czy to siostra jedzie czy o co chodzi?
No to kumpel mówi że identyfikuje się jako kobieta xDDD
Oczywiście przejazd anulowany.

Tak więc koleś pojechał sam z laska z Gorzowa do wawki.
Mam nadzieję, że nie był to jakiś psychol i laska dojechała bezpiecznie.

Tak czy inaczej - jeżeli wasze różowe paski podróżują blabla albo jesteście kobietą to uważajcie na Grzegorza.
A jeżeli jesteś mirkiem i szukasz przejazdu to jako faceci z panem Grzegorzem nie pojedziecie xD

#podroze #podrozujzwykopem
#warszawa #gorzow
Pobierz SzCzoteckY - Słuchajcie akcji:
Znajomek potrzebował przejazdu na @BlaBlaCar #blablac...
źródło: comment_1637274713t8Fx4Lv3MuUzgcHrsKKZfu.jpg
  • 19
Wow odkrywasz, że w Polsce w 2021 roku najbardziej dyskryminowaną grupa społeczną są mężczyźni, a tzipa jest złotą kartą przetargową nawet jakimiś gówno carsharingu. Typ może szuka dziewczyny o co bardzo ciężko przeciętnym facetom i próbuje w ten sposób, może liczy że trafi na jakąś karynę co mu za umorzenie zrzutki na paliwo i zestaw w mcd po trasie #!$%@? kapelana. Tak czy inaczej pisz skarge do bla bla NA PEWNO Cię
@LMLOGID: @SzCzoteckY: gość był chętny zabrać kolejną kobietę, więc może niekoniecznie miał złe intencje i niekoniecznie szuka dziewczyny. Po prostu kobiety są mniej problemowe w takich sytuacjach. Z nielicznych przygód blablacarowych stwierdzam, że to nie jest takie złe podejście.
Słuchajcie akcji:


@SzCzoteckY: no #!$%@? jednak nie.
widzę powyżej, że się niby #!$%@?.
a ja uważam, że tak po ludzku frajer zasługuje na kontrolnego luja, i tyle.
nie ze względu na różnicowanie facet/babka, ale za pogrywanie w #!$%@?.
ps, spermiarz nowhere, ale gość szuka, i tyle.
#!$%@? stulejarz.
@SzCzoteckY: wyobraź sobie, że zabierasz takiego @dos_badass: i on #!$%@? Ci cały czas ten strumień schizofrenicznej myśli - nadal chętny?( ͡° ͜ʖ ͡°) A babka nawet jakby miała niekontrolowany atak szału to jedną ręką wysadzasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dobrowolskii: @LMLOGID: no proste, nawet patusiary potrafią się zachować, bo kobiety mają większe zdolności asymilacyjne. A Sebastian nie będzie sobą jak
wyobraź sobie, że zabierasz takiego @dos_badass: i on #!$%@? Ci cały czas ten strumień schizofrenicznej myśli - nadal chętny?( ͡° ͜ʖ ͡°) A babka nawet jakby miała niekontrolowany atak szału to jedną ręką wysadzasz (


@Pan_Nimbus: od miesiąca, a już taki pyskaty?
ale już wiem gdzie cię boli.
że faceta byś nie mógł ot tak z auta #!$%@?ć. :)
często kobiety bijesz?
tą jedną ręką dajesz
@dos_badass: no ot tak to nie, faceci są więksi, silniejsi, więcej trzeba się napracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to nie jest jakiś duży problem. Ważniejszy jest komfort psychiczny. Kobiety mają tak, że w grupie lubią się wtopić w tło, więc jak weźmiesz jakąś Karinę, to ona w cywilizowanym towarzystwie będzie się zachowywać okej (choćby w domu taka nie była), bo nie będzie chciała być źle oceniana.
@Pan_Nimbus: to wystarczy zrobić opcje potwierdzania ręcznego i osobiście ludzi albo akceptować albo odrzucać. Ja tak zawsze robię i nigdy problemu nie miałem. Nie wiem kto robi automatyczne potwierdzenia. Na trasie 5-6h jakbym miał brać każdego lepszego to by mi się trasa z 2h spokojnie wydłużyła :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pan_Nimbus: kobiety mniej problemowe na bla bla [], zawsze to z babami były jakieś jaja, a tu masz mnie podwieźć, a tu weź mi 4 torby, a jednak stwierdziłyśmy z Asią, że pojedziemy jutro, i spóźniają się . Lepiej brać chłopów, byle tylko trzeźwych. Laski też można, ale warunki są jasne a jak nie pasi to won. Może ja trafiam na jakieś dziwne postacie?
@SzCzoteckY: ale wiesz, że rezerwowanie przejazdu dla kogoś innego jest niezgodne z regulaminem? Zdarza mi się wozić ludzi z blabkacara po 2000km i wymagam, by rezerwacja byla robiona przez osobę rezerwującą.
Poza tym wolę facetów, bo rzadziej zdarzają się puste rezerwacje.
spermiarz alert i to bardzo - a w tym wszystkim typ zachował się jak świnia bez honoru z tego co widzę jak #rozowypasek zapytała czy może jechać jej facet, a typ jej potwierdził i po jakimś czasie anulował przejazd... przecież można to rozegrać z jakąkolwiek klasą i powiedzieć uczciwie i wprost - bo myślę, że typ do czasu anulowania przejazdu po prostu nie szukał innych przejazdu skoro spermiarz potwierdził jej, że on
@LMLOGID: @SzCzoteckY: @Pan_Nimbus: @dobrowolskii: Też wolę wozić dziewczyny, bo są milsze i bardziej bezproblemowe. Faceci jako kierowcy (jeździłem i jako kierowca i pasażer) są bardzo fajni (w sumie kobiety to rzadkość), ale jako pasażerowie są średni, szczególnie Ci ponad 35-40 lat. Przemądrzali, z wielkim ego, a tak naprawdę zawsze jedzie od nich frustracją życiową. Generalnie najfajniejsi są najmłodsi obu płci, czyli zazwyczaj studenci oraz pary. Najgorzej jak jedzie