Wpis z mikrobloga

@Hulleck123: Ikea doprowadza mnie do szału xD Chcę kupić nogi pod blat - spoko, go for it. Dorzucasz matę KOLON: oj nie nie, dostawa nie jest możliwa do mojego punktu w Białymstoku. Zamawiam sam blat do pkt odbioru w Białymstoku. W koszyku sama mata i nagle dostawa do punktu odbioru maty jest możliwa xD Wiem że zgarnia dobre recenzje, jest gumowa i dobrze przylega?
@szmichal: jakiś giętki plastik, nie najcieńszy, przylega dobrze, aż czasem mam problem, żeby podnieść i dla pewności pod spodem sprzątnąć
mam dwie, pierwsza już była na mieszkaniu jak wynajęliśmy i po 4 latach jest spoko, tylko widać że coś musiało być pod bo podłoga jest trochę zniszczona
@glos_zenady: Nie denerwują mnie podłokietniki xd są #!$%@? ale nie myślę o tym. Miękkie, spełniają swoje zadanie. Dla mnie pasują.

Jeśli 1 to grubas, 10 arnold schwarzeneger, to w takiej skali jestem po środku, normalny chłop co trochę ćwiczy na siłowni, 175cm wzrostu i dla mnie krzesło jest idealne. Miękkie, wygodne. Siedzę na nim 10-12h dziennie i ani razu nic mnie nie uwierało ani nie zabolało. Jak wracam na wioskę i
@szmichal: też mam miękkie kółka, ale to nie jest idealne rozwiązanie. bród w nie się wbija i wtedy rysują/trą podłogę. Mata u mnie weszła. Kupiłem jakąś z allegro kierując się wymiarami. Pod biurko jest podsunięta z 2 stron i się nie rusza za wiele. Jak zacznie mnie wkurzać jak się odrobinę przesuwa, to na taśmę dwustronną podkleję do podłogi na rogach
Byłem w agata meble, widziałem jakieś plastikowe ale już czuje jak bym jeździł z tą matą po całym pokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@szmichal: Kupiłem kiedyś jakiś plastikowy badziew w Leroy Merlin. Przesuwała się, podwijała na brzegach i szybko popękała. Wziąłem potem matę z Ikei, tak jak poleca @Hulleck123, i jest naprawdę porządna. Nie wiem czego więcej mógłbym oczekiwać od takiej maty. U mnie leży na
@ZygmnuntIgthorn:

Jeśli chodziło Ci o polski:
Ja jestem
Ty jesteś upierdliwy
On/Ona/Ono Jest

My jesteśmy
Wy jesteście upierdliwi towarzyszu
Oni są

Jeśli chodzi Ci o angielski:
I am
You are annoying
He/she/it/Ze is

We are
You are
They are

dobrze, że podstawowe umiejętności językowe wystarczą do rozmawiania o matach ochronnych na podłogę
Grzeczny Mirek.

Jakby mnie ktoś poprosił o coś takiego to bym go po prostu wyśmiał, choć rozumiem, że po tym co wczoraj pisałeś nie miałeś innego wyjścia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie, nie oznaczałoby to, że tego nie wiem, albo że się boję odpowiedzieć.

Ty jesteś upierdliwy


@eloar: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybacz, już nie będę, ale akurat rzuciłeś mi się w