Wpis z mikrobloga

WPUŚCIĆ WSZYSTKICH IMIGRANTÓW
I nawet nie trolluje sami sobie mieszkajcie w tej Syrii opanowanej przez fanatyków religijnych i wojny, przymierajcie głodem, mieszkajcie w ruinach doświadczcie sobie tej całej #!$%@?.
I tak pojadą dalej do Niemiec czy Szwecji, większość zacznie normalnie pracować dzięki czemu będą mogli żyć na godnym poziomie. Tak was to boli wykopki? Są biologicznie takimi samymi ludźmi tylko urodzili się w innym miejscu na ziemi

#europa #polska #bialorus #granica #strazgraniczna #wydarzenia #uchodzcy #emigracja #gownowpis #przegryw #kryptowaluty #koronawirus
Pobierz cardiv - WPUŚCIĆ WSZYSTKICH IMIGRANTÓW
I nawet nie trolluje sami sobie mieszkajcie w...
źródło: comment_1637078583Z0VRDASvvMDK8aoGXCMhJd.jpg
  • 53
@Gaidemski: Wpuścić tylko samotne, bezdzietne kobiety do 19tu lat. Muszą się przecież zdążyć nauczyć języka. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niedługo sami będziecie koczować pod granicą Niemiec.


My, na pewno nie.

@cardiv: Widzę, że uważasz się za alfę i omegę, i tylko twój punkt widzenia jest mądry.

To zróbmy tak, że ja przyjmę twój model myślenia na chwilę i uznam, że tyllko ja jestem mądry, a reszta
@cardiv: Tak myślałem, że mimo wyjaśnienia nie zrozumiesz analogii. A zasada jest prosta - nie mów mi czy jestem mądry, bo mogę zacząć postępować tak jak ty i uznać, że wiem lepiej czyj powinien być twój dom. Twoje zasady, wdrożone przeciw tobie.